Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jelezheti az anyatej elapadásá...

Jelezheti az anyatej elapadását feszítő érzés a mellben?

Figyelt kérdés

3 és fél éve szoptatok, hónapról hónapra egyre kevesebbet szopik a kisfiam, a tejem is fokozatosan csökken. Már csak reggel és este kéri, de nincs sok, pár korty. Ez a része nem is baj, ideje már abbahagyni lassan :)

2 napja viszont nagyon fájnak a melleim, mintha le akarnának szakadni, feszülnek egész nap, de amúgy puhák szóval nem a tej feszíti, az már nincs annyi.

Mostanában kellene megjönnie, elvileg annak is lehet tünete, de sose szoktam érezni szóval én inkább az elapadáshoz kapcsolnám. Van ilyen? Meddig tart?


2017. nov. 25. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
En meg nem hallottam ilyenrol a 21 honap alatt, amiota szoptatok, pms tuneterol vagy varandossagrol, viszont igen. Van esely a tesora?
2017. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyszer voltunk együtt védekezés nélkül, de nem hiszem, hogy abból baba lenne, mert ciklus végén volt már.

Pms az mi, van más tünete is?

2017. nov. 25. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Pms=premenstruáció, vagyis menzesz elôtti
2017. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de nekem is a terhesség ugrott be előszőr. Akkor éreztem ezt mikor teherbe estem a kisfiammal. Soha előtte nem fájtak a melleim, még tiniként se mikor nőttek. És azóta se, most szoptatás alatt se érzem azt a fájdalmat, mint elsőidős kismamaként.
2017. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A peteeres eltolodhat. En csinalnek a helyedben lassan majd egy tesztet.
2017. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-én vol meg utoljára, 17. nem védekeztünk, a ciklusaim hossza változó (24-28 nap), de általában rövid. Ebből lehet baba?

Nem akarok potyára tesztelni, olyan rossz ha negatív mikor már az ember beleéli magát!

2017. nov. 26. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor dec 2-7 kozott lesz erdemes legkorabban tesztelni, ha nem jon meg, bar akkor inkabb pms tunet lesz, babanal meg szerintem korai lenne.
2017. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!