Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jòl tettem h adtam tápot?

Jòl tettem h adtam tápot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babàm 4hetes és eddig szépen szoptattam és nagyon jòl gyarapodott. Pàr napja elkapott engem egy betegség , de nagyon. 4nap magas làz,antibiotikumot kell szednem minden 6òràban+ fàjdalomcsillapotò ugyanugy mint az antibiotikumot. Az arcom piros feldagadt+ mindenem piros olyan gyulladàs van a szervezetembe....dr nö azt mondta szoptathatok, de nem jò a kisfiamnak. Éjjel nappal megy a síràs és èjjel 20 percenként ébredt.... Aki hasonlò helyzetben volt milyen idöközönként fejtétek a tejet, h ha minden jòl megy tudjatok szoptatni tovàbb. Ha nem sikerül az sem baj, csak neki jò legyen.
2017. dec. 2. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Van szoptatasbarat antibiotikum, a dr. no rosszul tudja. A szoptatasi kerdezz felek facebookcsoportban erdemes kerdezni szakertoktol, vagy ibclc szoptatasi tanacsadotol. Nem kell fejni, csak tudni, hogy melyik antibiotikumot lehet ilyenkor szedni (a gyogyszer betegtajekoztatokon szinte mindig rairjak, hogy nem lehet, de csak biztos, ami biztos alapon, hiteles informaciot a gyogyszerek hatoanyaganak szoptatasra gyakorolt hatasarol az orvosok altal is hasznalt e-lactancia.org -on kaphatsz, a hatoanyag vagy a gyogyszer nevenek beirasaval).
2017. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez aztàn nagyon hasznos vàlasz volt. Remélem boldogsàgod így meg is van màra, h beszòlhattàl. Szlovàkiai vagyok és nem tudom miért kell rögtön ilyet írni. Tanàcsod nincs lapozz tovàbb.
2017. dec. 2. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az antibiotikum neve?
2017. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Én, ha valamit be kell venni mindig megnézem az e-lactancia.org oldalon, hogy lehet-e. Volt már olyan, hogy a fogorvos felírt egy erős antibiotikumot, azt mondta hogy ne szoptassak amíg szedem aztán ki nem ürül a szervezetemből... Megnéztem az oldalon, ott azt írták hogy lehet szedni, felhívtam a gyerekorvost, ő is azt mondta, hogy lehet, úgyhogy szoptattam
2017. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ti tudtok olvasni?

Szoptathat, de a gyerek nem kér belőle, neki nem jó, mert nyilván a betegség miatt változik a tej íze.


Egyébként legalább ugyanolyan időközönként kell fejni, mint ahogy szoptattad. De ha cumisüvegből adod a kiegészítést/helyettesítést cumizavaros lehet és utána nem csak a mennyiség visszaállításával lehet gond, hanem egyáltalán hogy elfogadja.

2017. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2017. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!