Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat tettem, hogy adtam...

Rosszat tettem, hogy adtam neki nurofent?

Figyelt kérdés
Fogzik a lányom és este, fürdés előtt 37.7 volt a hőmérséklete (mert ugye a 37.2 még nem láz). Viszont nagyon nyűgös volt és adtam neki 2.5 ml nurofent. Remélem nem tettem ezzel rosszat. Most lelkiismeretfurdalásom van, hogy gyógyszert adtam neki.:( Dentinox-ot nem találtam meg, dologel nem használt.

2013. jan. 2. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37,7 sem láz
2013. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyszer annyira ordított a lányom, hogy én is adtam neki Nurofent, pedig nem volt láza. Viszont fájdalma volt, és a Nurofen fájdalomcsillapító is. Utána megnyugodott, tehát nem bánom, hogy adtam neki.

Ez mindössze egyszer fordult elő a 2,5 éve alatt, úgyhogy nem gyötör a lelkiismeretem...szerintem te se parázz rá ennyire.

2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tettél rosszat.
2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom első, de a 37.7 a fenékben volt.


2. köszi szépen. A 15 hónap alatt ő is csak kétszer kapott (meg most), akkor is azért mert beteg volt. Fogzással eddig nem volt gond, pedig már 14 kint van neki.

2013. jan. 2. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
úgy más, ha a fenekében volt:)
2013. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted! A Nurofen nem csak lazra jó,hanem fajdalom csillapito is,nyugossegre is hasznal.Nem tomod éjjel nappal gyógyszerrel,h aggódj,mert neha sajnos kell adni,fajheat az ínye neki!Jól tettd,jobbulást !!Ne legyen lelkiismeret furdalasod,semmi rosszat nem tettél!!!
2013. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 2. 22:44
 8/11 alaszka ***** válasza:
Nálunk is volt már így, kb. ennyi idősen, ő sem volt lázas, csak sírt egyfolytában, nem lehetett letenni, én is adtam neki, és el is aludt utána. Pedig én is utálom a gyógyszerezést. Előfordul ez, és segítettél vele neki.
2013. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, kifejezetten jó döntés volt, amikor nekem fáj a fogam, én is Algoflexet szedek, ami ugyanaz a hatóanyag (ibuprofen) csak a felnőtteknek való kiszerelés. És ahogy írták is már, ez a gyógyszer láz és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.
2013. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miért tettél volna vele rosszat? ,fájt neki az innye ,te csillapitotad most nem fog fájni neki .és nem fog sírni sem igy.
2013. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!