Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy amióta megszüle...

Normális, hogy amióta megszületett a babám, nem fogytam semmi? Sőt híztam 2 kg.

Figyelt kérdés
Aggodok,h.ez így fog menni tovább és bálnává hízok.18kg szedtem fel terhességem során,amiből lement 8 és most 12puszt cipelek magamon.Csak anyatejet kap a kicsi és ha diétázok,félek ,h.elapad a tejcsi.Nem eszem többet mint terhességem során.Volt így valaki és mit csináljk,h.ne hízzak többet?Minden segíséget köszönök:10hetes kislány anyukája
2008. okt. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semiképp nem diétáznék még, pont a fent említett ok miatt. Szerintem egyenlőre teljesen rendben van a súlyod. Annyit tudsz tenni, hogy nem eszel cukrosat és kevesebb liszteset fogyasztasz. Ha picit nagyobb lesz a leányzó min. 6 hónapos, mikor már mást is kap, akkor kezd komolyabb diétába. Boldog babázást!
2008. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. okt. 24. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, sajna en is így voltam, ha nem rosszabbul: terhesség alatt 25kg,szoptatás alatt még 5kg. Hát van, akit fogyaszt a szoptatás, van akit ellenkezoleg. Enni viszont kell, hogy legyen tej, csak okosan (mondom így utólag). Diétázni nem ajánlom, mert megvon a szervezettol dolgokat, amikre szuksége lehet, illetve a méreganyagok, amelyek kiválasztodnak, átjutnak a tejbe is. Annyit tehetsz esetleg, hogy csokkented a kenyérmennyiséget, édességet, sok gyumolcs-zoldség, semmi nasi, pici mozgás...Az a 12 kg nem sok, ne aggódj, szépen lemegy majd, csak vigyázz, tobb ne legyen.
2008. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!