Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopiztatok, de egy grammot...

Szopiztatok, de egy grammot sem fogytam egy hónap alatt, miért?

Figyelt kérdés

Nem zabálok, nem vonok meg semmit mégsem fogyok.

Olyan a hasam mint 3 hónapos terhesen. Nagyon megvisel ez lelkileg. Ti mit csináltatok v csináltok h ne így legyen?


2009. febr. 11. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
mert nem mindenki fogy, ez genetika, vki fogy, én is szerencsére, vki hízik, vki meg nem változik, sztem ne aggódj, csinálj felülést párat
2009. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ok felüléseket.......de egész naop fel le kelek a babó miatt

:)

2009. febr. 11. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hat hónapja szoptatok, és fogyni akkor kezdtem, amikor öt hónapos korában elkezdtem úszni. A kajára is odafigyeltem előtte is, de nekem a rendszeres testmozgás indította csak be. Szóval ez tényleg alkati kérdés.
2009. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy erdekes dolog. En az elejen nem hogy fogytam, de meg felszedtem nehany kilot. Csak mikor mar kevesebbszer szopott es ujra elkezdtem mozogni, akkor kezdett lemenni rolam a folosleg. Viszont akkor nagyon gyorsan.:)
2009. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én a terhesség alatt 6 kilót híztam, pedig zabáltam egyfolytában. Aztán a szoptatás alatt 6 hónap alatt tizet, pedig azért nem zabáltam annyira.....


De nem is foglalkoztam vele. Mikor abbahagytam a szoptatást, minden trükk és fogyózás nélkül, szépen, lassan, az egész lement. Mire a gyerek egy éves lett, olyan voltam, mint "új koromban". Szóval, ez tényleg alkati. Nem lehet rá hasznos tanácsot adni, mit kéne tenni.

2009. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj miatta. Legrosszabb esetben majd ledolgozod, ha vége a szoptatásnak. Én 22kg többlettel mentem szülni és 12 még mindig rajtam van. 1 hónapos a baba. Ez nem a karcsúság időszaka. Majd jövő ilyenkor már idegeskedhetünk ha még mindig itt a plusz kilo.

Ne idegeskedj!!! MAJD LEMEGY!

2009. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok, megpróbálok nem rágódni rajta. Bár gondoltam a mozgásra, de mindenhol azt olvasom h elapadhat a tej tőle.... sajna még sétálgatni sem nagyon tudunk menni olyan rosz az idő.

Én is 20 kg pluszal mentem szülni és 11 kg van rajtam....mintha nem is Én lennék.

Azért köszönöm a biztatást

2009. febr. 11. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
11 kg az semmi. Meglátod ahogy bejön a jó idő és
2009. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11 kg az semmi! Meglátod amint bejön a jóidő és VÉGRE KIMOZDULHATUNK, magától megindul.

Itt fűzöm hozzá, hogy én is elég torz vagyok ezzel a +12 kg-al. Toka, has, segg. De 4 barátnőm szült az elmúlt 3 évben és mire a babák 1 évesek lettek már semmi nem látszott. és nem fogyóztak. ez nyugtat.Sőt az egyikük a szoptatás elején további 6kg-ot hízott és az is lement.

2009. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 11 kg tenyleg nem tunik soknak, raadasul meg kicsi a babad, nem regen szultel. Gondolj bele, hogy terhesseg alatt 9 honap alatt alakult at a tested. Adj legalabb ennyi idot neki arra, hogy visszaformalodjon!

Baba-mama tornara eljarhatsz, az nem fogja befolyasolni a tejtermelest, viszont a kemeny edzes valoban tul megterhelo most meg. Ha mar hozzataplalsz, akkor elkezdheted a huzosabb treninget is. Turelem! Most a baba a legfontosabb. Lesz meg idod boven a sulyod miatt aggodni. Es ha tenyleg ennyire zavar, akkor biztos vagyok benne, hogy le is fogod tudni adni.:D

2009. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!