Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás elmulasztása?

Mellgyulladás elmulasztása?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 napja lázas lettem és influenzaszerű tüneteim vannak, legrosszabb a láz és hogy hasogat a fejem. Az egyik mellem érzékeny volt, így tudtam, hogy onnan ered a gyulladás. Nem is tudtam onnan lefejni csak a szokásos adag 1/4-ét. Sajnos kézi mellszívóval fejek mert nem ment a szoptatás, 2 hetes a baba. Voltam orvosnál, augmentint írt fel. Az a mellem azóta rendbe jött, mert sokat fejtem kézzel, de közben valahogy a másik gyulladt be. Érthetetlen! Ez valami fertőzés lenne inkább? Mert a melleimben nem volt csomó, csak éppen fájnak és jóval kevesebb tejet tudok kifacsarni. Most a gyógyult mell rendben van, a betegből meg nem tudom a tejet kiszívni, hiába próbálom. Viszont ez a mellem egyébként puha, nem telített, csak nagyon érzékeny és ki van pirtyanva. A lázam napok óta nem múlt, már 39 feletti is volt. Hogy lehet az, hogy a mellem puha, de mégis el van záródva? Most vettünk elektromos mellszívót, mert már kivagyok az örökös fejéstől és sokan írták, hogy az ügyesebben kiszedi a mélyebben lévő tejet is. Szoptatás nem megy, próbáltam. 2 hétig gyógyult a bimbó sebem és most 10 mp szopcsizással újra felszakadt, vérzik. Így mindenképp cumisüvegezésre adtam a fejem. Úgy gondolom és az orvos is mondta, hogy h megszűnik a pangás akkor elmúlik minden tünet. De hogyan tudnám kiszedni a tejet mellszívóval? Tettem rá meleget is, masszírozom is, kézi fejést is alkalmazok és mégsem jön ki csak egy pici és bár a mellem puha, de érzékeny nagyon. Köszi mindenkinek!
2017. dec. 21. 03:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem dupla fejű mellszívóm van, de csak apa tudott segíteni a gyulladáson. Én is mindent próbáltam.
2018. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!