Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki nem akar szoptatni...

Ha valaki nem akar szoptatni mikor adják neki a gyógyszert, amitől elapad a tej? Szülés után?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezd az orvosod.
2017. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Sztk-ban nem fog ezzel senki se foglalkozni. Főleg nem, ha bababarát a kórház. Ott ugyanis nem adnak pótlást még az 5. napon se. Akkor se ha semmi tej nincs. Az anyukával meg főleg nem foglalkozik senki. Ha van tejed és nem szoptatsz, max. begyullad a melled, de senkit nem fog izgatni, helyette rosszallóan néznek majd
2017. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezt í]y nem mondanám első, honnan tudod, hogy az összes kh ilyen?! 4 gyereket szültem bababarát kh-ban, és nem igaz, hogy nem adnak pótlást. Megjegyzem, én ellenzem, ha pótlást adnak, már az első nap ráadásul... bababarát kh-ban!!! Kérdező, már az újszülöttet nem akarod szoptatni?! Fontos lenne az immunrendszerének.
2017. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 oynas válasza:
7%
Miért nem akarsz szoptatni?Ha van tejed, a kicsinek az a legjobb! Erősíti az immunrendszert! Az unokám másfél éves és még szopik, nincs is semmi baja.Gondold át a dolgot!
2017. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 suffy válasza:
100%

Nem kell gyogyszer. Tul sok a mellekhatasa. Nekem egy het utan kellett apasztani orvosi okokbol. Kaptam gyogyszert is de nem vettem be. A recept a kovetkezo: hideg borogatas a gyulladas ellen. Ugyanugy kell maszirozni hogy csomok ne alakuljanak ki. És ha tele van lefejni de sose teljesen. Ezt én úgyoldottam meg hogy megadott ideig rendszeresen végeztem. De egyre kevesebbszer.

Ezzel a modszerrel adtam magamnak esélyt az újrakezdésre is.

Mindenkinek ezt ajánlom.

És a legfontosabb hogy ne hagyd hogy mások döntsenek helyetted és félinformációk alapján eliteljenek.

Sok boldogsagot es nyugalmat a picivel!

2017. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 suffy válasza:
100%
És láz és fájdalomcsillapito hogy ne gyulladjon be.
2017. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 grénusné ***** válasza:
0%
az a leggyönyörübb dolog egy anyának ,ha tudja szoptatni gyermekét én 2 gyermekemet 1 éves koráig szoptattam és jól is tettem ,mikor már nem kaptak anyatejet ,a fiam láz görccsel lányom epilepsziával szenvedett ,míg szoptattam 1 szer sem volt velük probléma ,15 éves korukra nőtték ki
2017. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 grénusné ***** válasza:
15%

ja ha attól félsz ,hogy majd lógni fognak a melleid és ezért nem akarsz szoptatni HÁT NEM ATTÓL FOG LÓGNI,

A melltartó az oka a lógásnak ,mert elvárják ,hogy hord ,hát én egyáltalán nem hordom ,csak orvosnál és amíg szoptatam ,51 éves vagyok és melltartó nélkül is felvehetek egy fékóny pluszt (persze nem átlátszó)de nem veszik észre a külöbséget

2017. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 suffy válasza:
84%

Ne haragudjon meg senki. És valóban nagyon kiváltságos dolog az ha valakinek összejön.

A két gyerkőcöt nagyon sajnálom de egy egyéves gyereknél szerintem már nem a tejelvonás lehetett az ok. Ha tippelnem kéne... de inkább nem.

Csodás dolog ha már nem fáj. Én is ezt tettem volna ha lehetett volna az elsővel. Ha valakit érdekel priviben megírom

De egy anyuka akinek a pozitiv megerősítésre van szüksége gondoljatok bele milyen idegtépő lehet.

Ezzel szemben a nyugati államokban a tápszer ugyanaz mint nálunk, és mégsem küldik az anyukákat el a pokolba.

Ez a tejmizéria mindenkinek a saját magánügye de ha felszinre kerül egy ilyen kérdés nem az a kérdés hogy abahagyja e hanem az higy mikor.

Mi csak abban segíthetünk hogy az otthon ülő anyuka gyötri e magát utána vagy kiegyensulyozottan tudja nevelni a kicsit.

2017. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nereida3 ***** válasza:
16%
De miért nem akarsz szoptatni? A legszebb dolog a világon, ahogy a kicsi csak erre figyel, nem csak táplálék neki, de meg is nyugszik, és így megnyugtatni csak te tudod. Ha nincs orvosi oka, nem értem ezt, és a gyereket meg nagyon sajnálom...
2017. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!