Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okt.12 én volt az utolsó...

Okt.12 én volt az utolsó mensim. Ma voltam uh-n és nem mutatott semmit! Holnap megyek laborba tesztelni nagyon félek mert ha negatív lesz akkor a doki valami gyógyszert akar ki írni ami meghozza a vérzést! Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
teszted pozitiv?nekem is volt hogy ennyit késett....és a teszt negativ volt.
2013. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Figyu! Ha a terhességi teszt amit otthon végeznél negatív lesz, akkor holnap a labor sem fogja kimutatni a terhességet, ergo más miatt nem jött meg a menzeszed és a doki felírja a gyógyszert. Miért félsz a gyógyszertől? Amúgy egy dolgot tudok elképzelni, mégpedig hogy késői peteérésef volt és ezért nem mutatott még semmit az uh. A tesztnek már azonban ekkor is pozitívnak kellene lennie. Drukkolok szívből, hogy így legyen!
2013. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Holnap már többet tudok.De az a gond hogy már két hete szédülök fáj a derekam alhasi szúró érzések is vannak érzékeny a cicim émelygek és folyásom is van.A doki szerint nincs köze hozzá de gyerek korom óta azthmás vagyok.De már csak a Symbikortot szedem.Ja és sajnos elég vastag is vagyok.
2013. nov. 28. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhesség lenne. Akkor 6+5 hetes lennél és már petezsákot kellene látni. Sőt, valakinél ilyenkor már a magzat is látható szívhanggal.


Lehet, hogy hormonzavar okozza a késést/kimaradást.

2013. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!