Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mandulagyulladás, nem nyeli...

Mandulagyulladás, nem nyeli le a gyógyszert, nem eszik és már inni sem akar!?

Figyelt kérdés
Ma voltunk orvosnal kapott antibiotikumot, nem nyeli le csak üvölt és kopi ki! Eddig ivott ma mar azt sem nagyon! Pelusban épp hogy pici pisi......Hogyan bírom beadni neki a gyógyszert? 11honapos lesz a napokban!
2013. szept. 2. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod beadni neki, akkor szerintem vidd vissza az orvoshoz. Az, hogy inni sem iszik rossz jel, valószínűleg fáj neki.
2013. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tápszeres akkor esetleg egy kis tápszerbe tedd bele. Mi is most vagyunk túl, de míg beteg volt csak tápszert adtam neki, pedig amúgy már csak reggel és este eszik tápszert, de így legalább tudtam hogy iszik elég folyadékot
2013. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell neki sem a tápszer se tea sem gyümölcs le semmi! Cumisuveg, pohár, kiskanál mindent és minden hogyan! Ha adok neki nurofent es pl elfogadja csökkenti akkora mertekben a fájdalmat hogy igyon legalább egy picit? Ha estig nem kezd el inni akkor nem várok tovább és beviszem s kórházba! :-(
2013. szept. 2. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Iszik már a kicsid?
2013. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inni elkezdett picit de a gyogyszer bevetellel kuzkodunk!most alszik kesobb innivaloba belerakom hatha alvas kozben nem erzi az izet!enni is evett de meg nagyon messze a normalistol!koszonom az erdeklodest!:)
2013. szept. 2. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jutott még eszembe, ha szereti a pufit, esetleg próbáld meg , mert arra talán szomjas lesz.
2013. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szomjas ő, csak nagyobb a fájdalom, mint a szomjúság! Mi egy torokgyulladáson vagyunk most túl a 11 hónaposommal, és amit még javasolt a doktornő az a Tantumverde spray, azt babáknak is lehet. Az gyulladáscsökkentő is és fájdalomcsillapító is. Két sprézés után hátha hajlandó lenne inni... mi sem erőltettük a kanalas étkezést, mert se nem evett, se nem ivott, viszont azért a tápszert itta valamennyire. szóval 4-5 napig többször kapott tápszert a folyadékpótlás miatt is!

Gyors gyógyulást nektek!

2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tul vagyunk a nehezén! :-) Mar eszik és iszik csak az antibiotikum bevétele egy remalom! 2, 5ml legalább 20perc mire beletomom! Most a teso is beteg lett és en is elkaptam!Csak vége lesz lassan kezd elég lenni az idegessegbol, h láz, nem eszik-iszik valamelyik! Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!