Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1,5 éve volt egy mell műtétem...

1,5 éve volt egy mell műtétem (implant), szerintetek lesz gond a szoptatassal vagy a tejem el?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek ebben tapasztalata? Azért nem olyan régi a műtét és félek hogy esetleg még nem rendeződtek vissza ott a dolgok.
2018. jan. 14. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak implantot raktak be, akkor az nem befolyasolja. Azzal siman ugy lesz tejed, mint nelkule lenne. Ha felvarras/kicsinyites is lett volna, akkor az befolyasolhatna, mert akkor bolygatjak a mirigyallomanyt (kicsinyitesnel) es a tejcsatornakat (felvarrasnal a bimbo athelyezese miatt).
2018. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen csak implantátum lett berakva, félig izom alá.
2018. jan. 14. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lett volna ésszerűbb szülés / szoptaás után megcsináltatni? Csak kérdezem. Mert óriási változáson mehet keresztül a mell
2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már van egy 3 éves kislányom és utána csináltattam meg mert nem szerettünk volna neki tesót de így alakult és egyáltalán nem bánom!!!! A mi lett volna ha.... Nem érdekel csak az ami van és most ez van.
2018. jan. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!