Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs pocak. Normális? 17. hét

Nincs pocak. Normális? 17. hét

Figyelt kérdés

Nem érzem magam terhesnek..

A mellem feszül s fáradékony vagyok...

De a hasam elég kicsi...Sokak nyugtatgatnak, hogy ennyi idősen még ne várjak sokat a 20. hét után kezd el jobban nőni, meg h mert széles a medencém, elfér, biztos nincs baj, meg hogy biztos lenn van, mert fiú lesz, s ezt talán alátámasztja az, hogy alul érzem hogy feszül, nyúlnak az izmok s gyakrabban kell WCre járnom, mert nyomásérzékeny... Miért ment le? 15 hetesen még nagyobb volt a hasam... S várom h végre érezzem a mozdulatát...

Genetikain még mindent rendben találtak, s csak 18-ára van időpontom a kövi UH-ra a dokik nem UH-znak, hiába kérem, mert h nincs bajra utaló jel(görcs, vérzés) felesleges...

Első baba s azért valljuk be aggódom :/...

Minden rendben? Másnak is így volt s csak túlaggódom?



2017. ápr. 29. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy normális. Első babámmal nekem se volt. De még 20 hetesen se. Utána kezdett nőni és nem lett kicsi a végére.
2017. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet azért ment le, mert akkoriban szűnt meg a puffadásod, ami az elejétől jól ki szokott tartani a legtöbb nőnek. Van akinek nincs nagy hasa. Pl. tesómnak tök kicsi hasa volt, nem is olyan nagyon magas, a medencéje se túl széles, még is a kiírt napon is mindenki hüledezett, hogy mostanra van kiírva, úgy néz ki, mint akinek van még két hónapja, aztán 4.5 kilós babája született.
2017. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok 160 centi sem egészen, mégis 36 hetesen az utolsó vérvételen akkora hasam volt, mint sok 24 hetes cukroterhelésesnek. Szóval az se törvényszerű, hogy félidő után megindul. De nincs is semmi jelentősége, a hasméret a szomszéd Manci nénin kívül senkit nem érdekel, a magzat méretei számítanak, ami semmilyen összefüggésben nincs a hasmérettel.
2017. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy minden rendben.

Én is 17. hétben vagyok, és már egyértelműen látszik, hogy terhes vagyok, bár aki nem tudja, talán annak mégsem az...

Ne aggódj, egyáltalán nem törvényszerű, hogy mikor kezd el nőni.

2017. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Vékony vagyok és elso babámmal.mégis 20 hetesen latszott elotte mintha hiztam vna piicit olyan puffadas szeru volt.

Másodikkal se nőtt előbb. Gondolom embere és terhesség is válogatja

Meg h hanyadik baba.

Boldog Babavarast

2017. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezt a kérdést akár én írtam volna vsak en 15 hetes vagyok! A 9. Héten óriasinak lattam a hasam nem tudtam begombolni a nadragjaimat. Ulo munkat vegzek szoval nagyon kenyelmetlen volt ahogy szoritott igy hyors bevasaroltam kiskamarucikbol. A 13. Heten meg azok leestek rolam eltunt a hasam! Nyilvan panikoltam en is h uristen biztos baj van de aztan eszembe jutott h vszinu csak a puffadas mult el es azert nem latszik semmi meg! Azota nem voltam dokinal de bizok benne h nincs baja! Reggel mikor merem a hasam az ugyanannyi centibe tehat nem ment ossze! Ugy h nincs baj biztos :)
2017. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgylátom, tényleg sokféle várandósság van.. 3 hét múlva legkésőbb kiderül... bizakodom :)
2017. ápr. 30. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Sokféle van.. az enymet megis lepontoztátok ! Köszi!:₩
2017. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25.hétől lesz pocakod
2021. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!