Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek elkezdett elapadni a...

Akinek elkezdett elapadni a teje, annak hogy sikerült visszafordítani?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor kell mellre tenni, de ez nálunk nem opció sajnos. Aki volt így annak sikerült visszafordítani? Mivel?
2018. jan. 16. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sikerült. Nem szoptathattam, csak fejtem neki, de nem sikerült a szaporító módszerrel se fentartani a mennyiséget. Kb. 2 hét alatt 1 literről 10 ml-re csökkent a tejem.
2018. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem opció a gyakori mellretétel? Csak ez segít.
2018. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Laktoherb tea, homeós golyó, rántott leves, alkoholmentes sör - az összes klasszikus cucc egyszerre. Így tudtam fenntartani napi liter mennyiséget 10 hónapig csak fejve. Szerencsém volt.
2018. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Sikerült. Mecsek szoptatós tea, alkoholmentes sör, rántottleves. Nem tudom mennyi idős a babád, de egy idő után nem fog úgy ömleni, mint az idején. Ha ő továbbra is hízik, akkor van ott tejcsi 🙂
2018. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

100 ml tejem volt egy nap és fejéssel tornáztam fel 1 literre. 3 óránként szaporító fejés. Most 5-6szor szoktam fejni 40 percet-1 órát, így fenntartom a napi 1 litert. Ittam tejszaporító teákat is.

Elektromos mellszívót használok, a kézivel kevesebb tejem volt.

2018. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Napi egyszer tejszaporito fejes 7-7 5-5 3-3 1-1 perc melle kent. Sok folyadék aegitett
2018. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

nekem 5-6 naposan apadt el majdnem, hetekig végeztem szaporítást, fejést, és szépen visszahoztam hogy elég volt a babámnak 1 éves korig.

kistesónál már nem volt ennyi időm a szaporításra, ott 8 hósan kezdett apadni és akkor fel is adtam

2018. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért vagyok nullára pontozva? Mert nekem mákom volt? Pukkadjon meg az összes lepontozó, és legyen napi öt liter teje. Mellenként. XD
2018. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! En mindenkinek zold kezet adtam. Sajnos mult heten sikerult kitalalnom h nappal van annyi pludz h az ejjeli kajakat kivaltom vele es majd reggel fejek...nos 12ora nem fejesnek ez lett az eredmenye. Pedig meg most 4hetes. Par napja elkezdtem a sort es a teat, na meg persze meg egy ilyen hulyeseget nem csinalok h nem fejek. Tegnap mikor kiirtam a kerdest eloszor miota hazajottunk adnom kellett potlast mert csak 30ml jott le, de a baba ehes volt, sirt. Nagyon raaltam h igenis inni kell, mert keveset iszok es betoltam egy fel csirkemellet. Este ota csak ugy folyik le a 85-95ml. De mellette iszom a teat, sort. Remelem igy marad.  ma elkezdem a szaporito fejest is mert jo lenne fagyasztani is. Koszonom meg egyszer a segitseget! 
2018. jan. 17. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
annyit ajánlok hogy a reggeli szoptatás után fejjél a 7-5-3-1 módszerrel, aztán utána valamikor az éjjeli szopi után vagy max az esti után...nap közben nem érdemes mert hiába fejsz az az esti adag rovására megy majd, a tej ugyanis részben az alvástól pihenéstől termelődik
2018. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!