Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ha a cumisuvegbe...

Szerintetek ha a cumisuvegbe palinka volt, hogy lehet sterilizalni?

Figyelt kérdés
Ajandekba kapta a parom tejfakasztora. Es nagyon jo uveg. Szerintetek tudom hasznalni? Kifoztem de igyis erzodik a palinka szag rajta. Mit csinaljak vele? Vagy lehetetlen kimosni belole?
2018. jan. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szaros , húgyos pelenka volt bele dugva?
2018. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Dobd ki...
2018. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Az nem cumisüveg, ne arra használd.
2018. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Jajj , bocs. Pelenkának olvastam. Elnézést.

De a pálinka se jobb a cumis üvegben.

2018. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

ha van mosogatógép, tedd bele. Ha nincs, akkor forró ecetes vízbe áztasd be, majd főzd ki 2-3x. Én férjem is kapott, kifőztem, semmi baja nem lett.

Vagy esetleg vegyél bele másik cumit, a műanyag részéből biztosan kijön a szag is

2018. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a chicco sterilező löttyöt. nyugodtan hagyd benne órákra is akár, hátha az elveszi a szagát.
2018. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező, ugye te nem vagy egy túlságosan elméleti ember? A pálinka már önmagában antiszeptikus (értsd fertőtlenítő) hatású. Igazából csak a szagtól kell megszabadulnod
2018. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!