Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napi 100ml anyatej is segít...

Napi 100ml anyatej is segít jvalamit?

Figyelt kérdés

7 hetes a babóm és ennyi maradt. Többedik gyermekem, nem volt sosem sok, de most kívételesen kevesebb van, mint az előzőknél.


30perces szoptatás során tud délután-este 20-30ml-t kiszívni, reggel 40ml-t.


Sajnos fejni 3 gyermek mellett nincs időkapacitásom, mert szeretnék a két naggyal is minőségi időt tölteni. Elmenni sétálni velük, vagy a cukrászdába,vagy társasozni. Ezt így remekül be tudom osztani, mert a kicsi baba jó alvó szerencsénkre.

Igaz, estére hulla vagyok, de annyira megéri.

Viszont nincs sok tejem.

Viszont jó lenne kihúzni február végéig.


Viszont nagyon él bennem ez a kettősség, ráadásul folyamatosan megjövöget a menszeszem két napokra, akkor a pici folyton sírva szopik, aztán csak este türelmetlenebb, mivel nincs sok, de azért rajta tartom 30percig.


Ti mit tennétek a helyemben??



2018. jan. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Akkor sem lenne baja ha ennyi tejhez sem jutna.:)
2018. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ilyen pici babánál az anyatej minden cseppje érték.

1 deci az nagyon sok ahhoz, hogy abbahagyd a szoptatást.

2018. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aki pontozott, az is legyen szíves leírni a véleményét. Köszönöm
2018. jan. 26. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Minden cseppje érték :)

Nekem 1,5 deci volt úgy h fejtem,4 hónapig csináltam és így is büszke vagyok magamra.nagyon kimerítő volt az állandó fejés(szaporító fejés ami ugye fél óra hossza).

Ha nem szeretnél akkor ne felj :) de pótolod még neki Ugye?

2018. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Én addig fejtem, amíg kitett egy étkezést. Elektromos mellszívóval, gyorsabban megvolt, mint ha szopizik a baba meg muszáj volt bimbóvédőt is használni meg 2 éves se volt a nagyobb, 30-40 perces szoptatásnál gyorsabb volt a 10 perc fejés. Aztán elég szívfacsaró volt, mikor az egész napi fejésem eredménye az volt, hogy kellett pótlás. Erre el kellett volna kezdenem tej-tojás-tójamentesen enni, a nagyobb gyerek ezekre allergiás, a kicsinek véres széklete volt, hát én akkor azt mondtam itt befejeztük a dolgot. Diétázni meg fejni azért, hogy jól se lakjon vele.. nem volt lelki erőm hozzá.
2018. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!