Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a cicirol...

Hogyan szoktassam le a cicirol? 2,5eves!

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fuggo a gyerekem,nem tudom hogyan szoktassam le?! Bolcsis,tehat egesz nap nincs cici, de amint hazaerunk,az az elso! Ha mashol vagyunk akkor nem keri. Este alvashoz is kell neki es ejszaka is tobbszor kel. Nagyon faraszto mar! Megbeszelni nem lehet vele ezt a temat, hiaba igerek neki cserebe barmit,nem! Ha nem kapja meg,uvolt, de olyan szinten hogy felek hogy a szomszedok feljelentenek csendhaboritasert..komolyan nagyon durvan! Tudom en vagyok a gyenge,de valami jo tipp kene! Eros pistaval is bekentem mar, de nem zavarta! Tudom kegyetlen vagyok, de ki vagyok merulve nagyon! Napi 9 ora munka plusz hazimunka mellett mar pont nincs erom a 2,5evessel ejszakazni a cici miatt!
2018. jan. 27. 10:22
 1/9 anonim válasza:
53%
Cumisüveggel próbálkoztál? Vagy csak simán cumival? Szoktasd rá hogy rágja azt, még mindig jobb lenne, aztán majd azt is kinőne egyszer. Kitartást!
2018. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

LLL.hun van ide vonatkozó rész.


[link]

2018. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Drasztikus, de citromos vagy ecetes vízzel kend be a cicit picit. Elég ha megszagolja, elmondod megromlott kész.
2018. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ismeros.en probaltam mindent,semmi nem hasznalt.f.hagyma,citrom sem.

Apja levitte a balcsira 3 napra.mikor megjottek kerte,de azt momdtam elvitte a cica.egy darabig utalta a macskakat de elfogadta.

2018. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
A baratnomeknel hasonlo volt a helyzet. Ok azt csinaltak, hogy kb egy hetig apuka kelt a gyerekhez, o altatta vissza. Neki ertelemszeruen nem sirt a cici utan, el sem kezdte kerni, kobetekni, amikor latta, hogy az apja megy be hozza es allitolag mar 2-3 nap utan fele annyiszor se ebredt fel.
2018. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt olvastam mikor nálunk volt aktuális a téma, hogy anyuka leragasztotta sebtapasszal a bimbókat, és megmutatta bibis, elromlott, 2 éjszaka volt siràs, többet nem.

Én egy este mondtam neki, 22hós volt, hogy anyànak fàj màr, nincs több, igaz neki akkor màr csak aludni kelett. Vettem pàr mesekönyvet, és elkezdtünk összebújva mesét olvasni, aztán làmpaoltàs, beszélgettünk, simogattam, kb egy óra alatt kínlódta magàt àlomba, sírt, huzogatta a pólómat, de aztán elaludt. 3.este màr szóba se jött a cici.


Esetleg kipróbàlásra érdemes ötlet lehet még bevetni apukát! Bölcsi utàn vigye el fàrassza jól ki, pl játszóhàzban, utàna vacsi, fürdés, altasson, keljen hozzà ő, hàtha. Próbàljátok minél jobban kifàrasztva lefektetni.

Szerintem màr síràs nélkül nem ússzátok meg, főleg ha mondtál màr nemet,és tört meg a síràsával. Vértezd fel magad, és ne csak mondj nemet, hanem tartsd is magad ahhoz! A szomszédok kibírjàk pàr napig.


Vagy vegyél valami klassz színes mintàs itatópoharat, és próbáld kínálni valami tejitallal, annyi féle van. Dicsérgesd, hogy màr milyen ügyes nagy fiú/làny, stb.


Kitartást!

2018. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Az ecetes, citromos módszer teljesen eszement...de gondolom ilyesmi neked sem jutott eszedbe, kérdező.
2018. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem túl humánus első hallásra, de egy jókor, jól irányzott pofon életet menthet. Ma még csak cici, pár év múlva ájfon, aztán adhatsz neki pénzt cigire. Még pár év, és ha nem 7gy teszel ahogy akarja, még meg is fog pofozni.
2018. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ennyi idős volt az én lányom is, amikor ugyan ezt éreztem, hogy már nekem nem jó, pont megbetegedtem( csúnya hetekig húzódó torok gyulladás), és az orvos által felírt gyógyszert nem szedhettem volna szoptatás alatt, így elmondtam a lányomnak, hogy anya beteg, és neki nem szabad ciciznie, mert baja lehet a gyógyszertől. Kicsit durcizott, de elfogadta volt egy búcsú cicizés, majd hogy lássa előtte vettem be a gyógyszert. Este pedig alváskor, csak megfogta a cicit és úgy aludtunk két héttel ezelőttig, más fél éven keresztül. Most pedig a hugié a cici. :);)


Nem azt mondom hogy betegedj meg, csak gondoltam elmesélem a mi történetünket. :)

2018. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!