Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik ételfutár cég vált be...

Melyik ételfutár cég vált be nektek szoptatás időszakában?

Figyelt kérdés

A kicsi két hetes, nagyobb 21 hónapos. Nincs időm kettőnknek főzni.Szeretnék biztosra menni kajarendelésnél és szeretném, ha megosztanátok tapasztalataitokat, hogy melyik ételfutár cégnél vannak olyan kaják, amelyeket megbírtatok enni szoptatás ideje alatt és a baba pocakját sem terhelte meg. Eddig Tőzsde ételfutártól rendeltem.

Érdekel, íz, ár mennyiség minősítése is.


2010. jún. 7. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Teletáltól rendelek még most is, kb. 4 hetes volt a kisfiam amikor elkezdtem. Elég nagy a választék és van kimondottan kismama menü is és árban sem rossz. Minden nap van 3-4 leves ami kifejezetten jó szoptatás alatt a sok folyadék miatt.

A mennyiségek is rendben vannak, néha még sok is, főleg ha rendelek levest + valamilyen főételt mellé.

A kiszállítással is minden rendben, kb. ugyanabban az időben hozzák minden nap és lehet interneten rendelni és fizetni is.

2010. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a Gastroyaltól rendeltem, amikor felújítás volt nálunk, és a konyhát egy mikró meg egy hűtő képviselte, én meg hányingeres első trimeszteres kismama voltam. Minden reggel kb ugyanakkor hozták, meglepően finom volt és jól is laktam vele. Sok mindenből lehet választani, és neten is lehet rendelni. Fizetni sajnos mindig kézbe kellett.
2010. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Teletáltól rendeltem. Többet is kipróbáltam, de nálunk ez jött be. Sajnos 2 év alatt szinte a duplájára emelkedtek az árak. És sajnos a 2 éves lányom nem ette meg. Most már mindig mondanom kell neki evés előtt, hogy anya főzte, csak akkor hajlandó megenni. Hát, azért én még mindig jobban főzök, mint ők.

De mindkét gyerekkel 3 hónapos korukig azt rendeltem. A férjem szerette, én is elvoltam vele.

2010. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a teletáltól rendeltem, csak jókat tudok róluk írni :) Finom, változatos, kiadós, kényelmes rendelős, udvarias futár...

Csak az volt a baj, hogy elköltöztünk, itt meg hajnali 6 körül jár a futár, amikor mi még durmolnánk, de a kutyáktól nem lehet. Vele pedig nem lehetett megbeszélni, hogy ne hajnalban jöjjön.

Az én pocakom elég válogatós, de ettől a kajától még soha nem volt problémám. Az ízszerviz.hu-s kaja nem volt jó nekem, de az egyik barátnőm onnan rendel, neki nagyon ízlik.

2010. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!