Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? 3 hónapos...

Mit csináljak? 3 hónapos babám szinte végigaludná az éjszakát, de nekem 8 óra után rettentően feszül és fáj a mellem. Ilyenkor megetetem.

Figyelt kérdés
Másnak is van hasonló problémája,vagy egyedül vagyok?Állandóan tiszta tej az ágynemű és a lepedő.Mit lehetne csinálni?Fejni nem szeretnék,mert így is nagyon sok tejem van.Melltartóban pedig elég kellemetlen aludni.
2010. jún. 7. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem fejd le cumisüvegbe
2010. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fjd le üvegbe,de semmiképpen ne keltsd fel a babádat. Az megzavarhatja az alvási ritmusát.
2010. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én babám is mostanában kezdi átaludni az éjszakákat, így a cicim még nem érti, hogy egyik éjjel miért eszik, másik éjjel miért nem. Ma is kimaradt az éjjeli evés, úgyhogy reggel mindkét cicim majd szét durrant. Az egyikből jól lakott, a másikat meg lefejtem. Muszáj volt, mert nem bírtam volna várni a következő evésig.

Egyébként a melltartó nem sokat véd, én is abban alszok, melltartóbetéttel, mégis van, hogy reggel tejben úszunk... Pedig én is útálok melltartóban aludni.

Úgyhogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.

2010. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fejd le,ne ébreszd fel a kicsit,örülj neki,hogy átalussza az éjszakát.
2010. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fejd le, nem tudsz mit csinálni. Én is ezzel küzdök, valahánszor 4 óránál többet alszik éjjel a babám, majd szétrobban a cicim és úszok a tejben.
2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is.Kisfiam 3 hónapos és átalussza az éjszakát.Én egy ideje lefejem a tejem mielőtt lefekszem,10 órakor és mégegyszer felkelek fél 1-kor fejni.Mégis én is elázok a melltartóval,betéttel,ágyneművel együtt reggelre.És a babim se nagyon birja,hogy kemény a cicim,ráadásul ömlik is a szájába.Erre nincs nagyon más megoldás,csak a fejés.
2010. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fejd le a tejet,de nehogy felébreszd a picit!Én egyszer megtettem(mit tudtam én,h nem szabad...úgy voltam vele,h ha a cicim ennyire feszül,akkor ő is biztos éhes lehet már)és nagy büszkén elujságoltam a védőd néninknek.Olyan szidást aptam,h csak néztem.Ezzel csak magammal tolok ki,örüljek,h ilyen jó alvó,stb.,és nagyon igaza van.Egy hét alatt beállt a tejtermelés is úgy,h csak néhány órával később kezdett csordultig telítődni a cicim,akkor pedig már tudtam,h nemsokára kel a drágám,érdemes várni a fejéssel.Lényeg,h ébreszteni nem szabad.
2010. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én éjfélkor fekszem le aludni, minden este fél 12-kor azzal zárom a napot, hogy fejek, kiürítem a cicket. Tudom, hogy ha nem tenném, egy idő után beállna, de így pl. mindig van friss tej a hűtőben, ha valami oknál fogva szükség lenne rá (elmegyek, apára hagyom, ilyesmi). Szerintem amíg fő tápláléka az anyatej, én ezt már ífy fogom csinálni, most 7 hós.
2010. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy,hogy csak fejsz belőle,nem üríted ki teljesen a fejéssel,így-legalábbis nekem-beállt,már akár reggelig is kibírja a cici,pedig tejtesó is van!
2010. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!