Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miután megjött nektek kevesebb...

Miután megjött nektek kevesebb lett a tejetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. pótoltam, fagyasztóból lévő tejjel. aztán visszajött. de persze megküzdöttem érte. tea, fejés, evés, ivás, pihenés. 8 hetes volt a babám amikor megjött. azóta tejadó anyuka lettem. :-) és azóta sem menstruáltam...
2010. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak 2-3 napig lett kevesebb, utána visszaállt minden. abban a pár napban sűrűbben szoptattam.
2010. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem változott a mennyiség, de valószínűleg az íze igen. 8 hóig szopott, megjött, rengeteg tejem volt, mégis abbahagyta a szopit, szinte egyik napról a másikra
2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat!! Nekem 3 hónapos a kislányom 1 hete gőrcsöl a hasam tuti, hogy megfog jönni. A kőrnyezetemben mindenki, azzal stresszel hogy kevesebb lesz a tejem meg, hogy lehet hogy el is apad. "Tök ideges vagyok"
2010. jún. 9. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 15 hónapja szoptatok, majdnem egy éve jött meg először, azóta havonta megvan.
2010. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,lehet szoptatni úgyis,ne adj mást mellé,ígyál sokat,egyél gyümölcsöt, nem mindegy a baba hasának, emésztőrendszerének,hogy ő küzd-e meg a gyümölcs savakkal,vagy megküzdesz te,és ő beveszi a tápanyagot az anyatejen keresztül...
2010. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!