Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen teát lehet inni szoptat...

Milyen teát lehet inni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

A tejszaporito és a gyümölcs tean kívül mit lehet? Néha szoktam fekete teát inni. Gyógynövényekbol mit lehet? Csalán? Zöld teát néha lehet?

Főleg amiatt kérdezem, h nehogy a tej mennyisége csökkenjen. Kissé megcsomorodtem már a víztől, a levestol és a tejszaporito teatol.


2018. febr. 20. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csalán és a zöldtea is vízhajtó, az nem jó szoptatáskor mert pont olyankor kell a sok folyadék nem , hogy kihajtod a vizet magadból. Miért nem iszol gyümölcslevet?
2018. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyümölcstea van, vagy 50 féle, ezeket azért lehet variálni...meg fehérteát is ihatsz.
2018. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh tényleg. El is felejtettem h vizhajto hatású. Nem szeretem a gyümölcs teákat pedig már sok felét próbáltam. Almalevet szoktam inni de abból se szeretnék túl sokat, mert nekem nagyon savat csinál. Az a baj h többet kéne inni de vízből csak annyi megy le mint terhesség előtt. Akkor sem volt még a napi 2liter. És ízekkel szeretném ösztönözni magam h többet igyak.
2018. febr. 21. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél Jana ízesített vizet! Azok finomak.

2.

2018. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!