Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet sportoln...

Szoptatás alatt lehet sportolni? ( Ellipszis tréner)

Figyelt kérdés
Sajnos nincs már sok tejem a kisfiam 3 hónapos tápszert kap kb. 7 szer eszik egy nap ebből 2 szer anyatejet a többi tápszer. Sajnos van rajtam kb. 8-10 kg felesleg ezt szeretném leadni úgy hogy odafigyelek az étkezésre és mellette ellipszis trénerznèk. Ha használom ezt a gèpet akkor elmehet a tejem?
2018. febr. 21. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az izomláz tesz rosszat a tejnek, az ne legyen! Amúgy lehet sportolni.
2018. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy lehet edzeni. Az elliptikus tréner meg klasszik az a kategória ami kíméletes, nem fog elmenni a tejed attól, ha használod. Nyilán nem 24 órából 20 órát akarsz tekerni rajta étlen szomjan, bár ha úgy tennéd, nem a tejed elapadása lenne a legnagyobb bajod. Iróniát félretéve, nyugodtan használd. Kocogni, úszni, minden egyebet is lehet szoptatás mellet, a versenysport kategória az egyedül, ahol már akadhatnának gondok.
2018. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
a szoptatáshoz plusz kalória kell. A fogyás titka, hogy több kalóriát égetsz el, mint amennyit felhasználsz. Nem megy másként, nincs ördögi titok, csak ez :) a szoptatásnak nem a sportolás árt, hanem az, ha nem viszed be a kellő menyniségű kalóriát. 2 gyerekes anyaként, magam is tapasztaltam, hogy a tornázós napok utáni napon egyszerűen nem volt elég tejem. Ha csak szimplán a táplálkozásra figyeltem, akkor fogytam, és meg is maradt a kellő mennyiségű tej. Inkább csak átmozgató tornát végezz, zsírégető gyakorlatokkal várd meg a szoptatási időszak végét, illetve kísérletezz, számolgass kicsit, mi az a kalóriabevitel, ami mellett még elég a tejed, esetleg fogyhatsz vele, próbáld azt tartani. De ez nem a kemény diéták ideje. 3 hónapos a babád, én ilyenkor még javában szaporítottam...
2018. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szaporítottam xDD
2018. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, így mondják mikor valaki szeretné hogy több teje legyen.
2018. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!