Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kedzjek pár deci lefelyt...

Mit kedzjek pár deci lefelyt anyatejjel? Kiönteni sajnálom.

Figyelt kérdés
40-80 decit szoktam lefejni ha màr nagyon feszìt a mellem. De mikorra 2 hònapos babàm èhes lessz màr megint tele van, ezèrt inkàbb a frisset adom neki ciciből. Mikorra oda kerülök akkor látom hogy a lefejt tej megint a hűtőben maradt. Mégis mit csináljak vele? Sajnálom kiönteni de ilyen keveset nem tudok a fagyasztóba betenni. Köszönöm
2018. febr. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen keveset is fagyasztottam, kicsi tégelyekben. jól jött 5-6 hósan, mikor estére már kevés volt neki a cici, 60-70 milit vert be utána, pont ekkorka adaogat..
2018. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lezdjek&lefejt. Bocsi a helyesìràsi hibàkèrt :)
2018. febr. 22. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Jól jöhet, amikor hozzátáplálásnál esetleg nem akar elfogadni egy új ízt. Ilyenkor fejtem frissen a főzelékbe tejet, de mehet a fagyasztóból is.
2018. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Fagyaszd le jégkocka tartóban. Nekem volt egy, amibe 20 ml (gondolom te is ml-re gondoltál) fért 1 kockába. Hozzátáplálásnál főzelékbe pont elég.
2018. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja igen,mèg csak annyi hogy a frisset mar ne tegyem hozzà ahoz amit mondjuk pàr òràja fejtem ugye? Fagyasztàsnàl is mindig külön?
2018. febr. 22. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azt lehet csinálni hogy ha azonos hőmérsékletűek és egyikbe sem ivott bele, hogy összeöntöd. az a lényeg hogy azonos hőmérsékletre hüljenek.
2018. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a fürdővízbe. Állitólag jót tesz a bőrének.
2018. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia, persze fagyaszd le, mint azt írták előttem is :)de olyat is hallottam h babaszappant csináltattak belőle. Én még annyit tanácsolnék, hogy ha "zavar" akkor szokj le a fejésről és akkor beáll a kereslet-kíb

nálat és nem lesz annyi (vagy semennyi) plusz tejcsid

2018. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy napi adagot nyugodtan összeönthetsz, csak soha ne öntsd össze a testmeleg tejet a hűtőhideg tejjel. Külön-külön tedd a hűtőbe, és ha már azonos hideg, akkor összeöntheted, és a nap végén bezacskózva lefagyaszthatod.
2018. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Add az apukának. Én teljesen (tejesen) odalennék, ha anyatejet kaphatnék.
2018. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!