Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporitas, de hogyan...

Tejszaporitas, de hogyan legyen sikeres? Csak sikersztorikat szeretnék olvasni!

Figyelt kérdés
10hete szültem és gondok vannak a tej mennyiségével. Olyan tejszaporitasra vagyok kíváncsi ami NEM a tedd mellre többször. Minden érdekel. Mikor kellett elkezdened? Mennyi idő után láttad a javulást. Mennyirol mennyire sikerült növelni. Meddig sikerült megtartani.
2018. febr. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom a Szoptatasi kerdezz-felelek csoportot, vagy az Edesanyak szakertoi csoportot facebookon, mindegyijben hozzaertok valaszolnak.
2018. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A gyakori mellretétel az egyetlen, ami beindítja, szaporítja... lehet teázni, sörözni, fejni őrült módjára, de a baba az egyetlen, aki hosszú távon hatást ér el.
2018. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ment a szovegertes...
2018. febr. 28. 03:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki érti, csak olyan, amit te szeretnél nem létezik. Mivel a baba a leghatékonyabb, a mellszívó a közelébe sem ér, a többi meg csak hókuszpókusz. Sok folyadék, kalóriadús táplálkozás és sok testkontaktus meg szoptatás. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor fogadd el, hogy elapad és kész.
2018. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Mikor kellett elkezdened? Három hónapos volt a babám.


2. Mennyi idő után láttad a javulást? Tulajdonképpen nem a tej mennyiségét néztem (pl. lefejéskor), hanem azt, növekszik-e a baba súlya és mit állít a védőnő. Megnyugattó 3. Mennyiről mennyire sikerült növelni? Nem a tej mennyiségét néztem., mert az elkeserítően kevés mennyiségű volt. Meg a fejés nagyon más ám, mint mikor a baba szívja a tejet, a babák sokkal erőteljesebben szívnak, szóval jóval hatékonyabbak bármelyik mellszívónál. De ha a babának nyelvlenövése van vagy bármi más miatt nem tud szopizni, akkor persze marad a leszívás.


4. Meddig sikerült megtartani! Mármint meddig sikerült szoptatnom? Két évig.


Rengeteg rostos levet ittam, tejszaporító teákat is, szénhidrát dúsan étkeztem.Ennyi volt a titkom. Ja és a gát, ami felszabadult szülésre rá néhány hónapra. Addig erőlködés volt a szoptatás, még a védőnő is a fejét csóválta, hogy bajok lesznek vele. Nem lett, de jó pár bőgős este kellett hozzá, hogy helyrerakódjak lelkileg. Nálam bevált (nem mindenkinél válna be lehet).

2018. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadék és én fejtem 2 szopi között. Az első hónapban + napi 0,5l ment a fagyóba minimum. Nemtudom mitől lett olyan sok tejem ,de gondolom attól. Mikor elhagytam a fejéssel csökkent azért.
2018. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!