Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor sikerült a következő sikeres terhesség?

Figyelt kérdés

Decemberben volt egy spontán vetélésem, a 8.héten.

Kíváncsi vagyok,hogy akik hasonló helyzetben voltak, mikor sikerült a következő terhesség?

Mi most februárban már próbálkoztunk, ma kellett volna megjönnie, egyenlőre semmi. Pénteki teszt negatív volt.

Az előző terhességet nem várt előtt 3 nappal mutatta a teszt.

Ha van kedvetek, osszátok meg velem a történeteteket!

Köszönöm ha válaszoltok!



2018. febr. 26. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fog segíteni az én történetem,de remélem ad egy kis erőt.Kitartást nektek!

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..

Ez az én kérdéem volt még anno,ha megnézed az utolsó oldalt,ott írtam,meg a babánk születését.

2018. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat 2.oldalon,de a lényeg ugyanaz:)
2018. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban a 20. héten vetéltem el, októbertől ismét várandós vagyok.
2018. febr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden tünet nélkül volt missed abom 9.héten,de csak a 12.uhn vették észre.Nem volt kimutatható oka.3 ciklust kellett vàrnunk.Aztàn a 2.próbàlkozós hónapban ,a testvére pedig az elsőben sikerült.
2018. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6. héten volt vetélésem 2 éve októberben, Karácsonykor ismét pozi lett a teszt, már féléves a kislányom!
2018. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

10 hetesen halt meg a baba. Nem is akartam soha többet gyereket ( (azt mondtam), sokat szenvedtem a vetélésnél, fertőzést kaptam, majdnem belehaltam. )

Rá 9 hónapra úgy maradtam fogamzásgátló mellett, rendesen szedve. Először elsirtam magam, rettegve a vetéléstől, meg féltem h beteg lesz a gyógyszer miatt. Mikor elmentem orvoshoz, 7.-héten már látták a babát. Egészséges lett, megszületett, nagyon örültem neki :-) azóta várjuk a tesót :-) 12hetes pocaklakó most :-)

2018. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 hetesen volt missed abom decemberben. Ez az első hónapunk azóta, hogy ujra próbálkouhatunk. Kíváncsi vagyok, mikor sikerül újra teherbe esnem. Majd megírom ha sikerült. Olyan nagyon lassan telnek ilyenkor a napok. :(
2018. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szenteste volt vetelesem, magatol kiurult szepen, mar nem jott meg utana mensi, 8 hetes terhes vagyok es eddig minden ok.
2018. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Sógornőm a következő ciklusban újra teherbe esett. Szerintem felelőtlenség volt, én vártam volna a helyükben min. 2 hónapot, de ők tudják.
2018. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2016 júliusában vetéltem el 8 hetesen,és 2017 áprilisában lettem terhes,ő megmaradt már 2hónapos :)
2018. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!