Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Spontán vetélés után mikor sikerült a következő sikeres terhesség?

Decemberben volt egy spontán vetélésem, a 8.héten.

Kíváncsi vagyok,hogy akik hasonló helyzetben voltak, mikor sikerült a következő terhesség?

Mi most februárban már próbálkoztunk, ma kellett volna megjönnie, egyenlőre semmi. Pénteki teszt negatív volt.

Az előző terhességet nem várt előtt 3 nappal mutatta a teszt.

Ha van kedvetek, osszátok meg velem a történeteteket!

Köszönöm ha válaszoltok!

Keress kérdéseket hasonló témákban: spontán, vetélés, terhesség

febr. 26. 00:31  Privát üzenet  

A válaszok

Nem tudom mennyire fog segíteni az én történetem,de remélem ad egy kis erőt.Kitartást nektek!

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..

Ez az én kérdéem volt még anno,ha megnézed az utolsó oldalt,ott írtam,meg a babánk születését.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 26. 00:44 Privát üzenet
Bocsánat 2.oldalon,de a lényeg ugyanaz:)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont febr. 26. 00:45 Privát üzenet
Tavaly márciusban a 20. héten vetéltem el, októbertől ismét várandós vagyok.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 26. 06:33 Privát üzenet
Nekem minden tünet nélkül volt missed abom 9.héten,de csak a 12.uhn vették észre.Nem volt kimutatható oka.3 ciklust kellett vàrnunk.Aztàn a 2.próbàlkozós hónapban ,a testvére pedig az elsőben sikerült.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont febr. 26. 07:01 Privát üzenet
6. héten volt vetélésem 2 éve októberben, Karácsonykor ismét pozi lett a teszt, már féléves a kislányom!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 26. 07:38 Privát üzenet

10 hetesen halt meg a baba. Nem is akartam soha többet gyereket ( (azt mondtam), sokat szenvedtem a vetélésnél, fertőzést kaptam, majdnem belehaltam. )

Rá 9 hónapra úgy maradtam fogamzásgátló mellett, rendesen szedve. Először elsirtam magam, rettegve a vetéléstől, meg féltem h beteg lesz a gyógyszer miatt. Mikor elmentem orvoshoz, 7.-héten már látták a babát. Egészséges lett, megszületett, nagyon örültem neki :-) azóta várjuk a tesót :-) 12hetes pocaklakó most :-)

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 26. 09:27 Privát üzenet
Nekem is 8 hetesen volt missed abom decemberben. Ez az első hónapunk azóta, hogy ujra próbálkouhatunk. Kíváncsi vagyok, mikor sikerül újra teherbe esnem. Majd megírom ha sikerült. Olyan nagyon lassan telnek ilyenkor a napok. :(

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont febr. 26. 09:44 Privát üzenet
Szenteste volt vetelesem, magatol kiurult szepen, mar nem jott meg utana mensi, 8 hetes terhes vagyok es eddig minden ok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 26. 11:18 Privát üzenet
Sógornőm a következő ciklusban újra teherbe esett. Szerintem felelőtlenség volt, én vártam volna a helyükben min. 2 hónapot, de ők tudják.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 26. 19:13 Privát üzenet
2016 júliusában vetéltem el 8 hetesen,és 2017 áprilisában lettem terhes,ő megmaradt már 2hónapos :)

# 10/10Időpont márc. 3. 15:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mekkora az esélyem a terhesség sikeres kihordására? (az orvos szerint kevés, csak nem tudom, hogy ezt mire alapozza és hiába kértem, nem indokolta)
Sikeres lombik utan spontan baba fel evre ra? Lehet?
Hallottam és olvastam több helyen, hogy a termékeny napokon 2 naponként ajánlott együtt lenni a párunkkal a sikeres terhesség érdekében. Ha 2 nap között kb.30-36 óra telik el, az...
Sikeres lombik után spontán terhesség?
"Felmérés": Kinek sikerült úgy a baba, hogy rágörcsölt? Mennyire volt sikeres a terhessége ezután?
Lombikosok! Akiknél sikeres volt a beültetés és létrejött a terhesség, mást is el akarnak küldeni magzatvíz vételre, úgy hogy minden eredménye jó és csak a lombik miatt szeretné az orvos?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!