Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 2 hetes babám állandóan...

A 2 hetes babám állandóan enne! Mit csináljak? Ha nem adok neki, ordít, ha adok neki képes 1órát is cicin lenni aztán sugárba hányja ki a rengeteg kaját. Igény szerint szoptatom.

Figyelt kérdés
Hogy oldjam meg, hogy ne hányjon, de ne is ordítson? Van valakinek valami ötlete? Védőnő szerint férfiból van, nagy étkű
2018. márc. 7. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 2-es vagyok. Mi újság veletek? Javult valamit a helyzet?
2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azért annyira hülye nem vagyok, hogy ne vigyem el orvoshoz, ha rendszeresen hány!

Amikor kiírtam a kérdést, 2xhányt, mind a kettő az után volt, hogy 23órától 1óráig cicin volt, mivel azt hittem az egyikből kiszívta teljesen, így váltottam cicit, amit nem kellett volna, mert azért hányta vissza, mert azután ette magát tele! Be**rás, hogy miből gondolod, hogy nem vinném orvoshoz. Miből vetted ki, hogy rendszeresen hány?


Megfogadtam pár tanácsot, csak 1ik cicit hagyom szívni, aztán már nem is hány! Azóta ezt mondtam a gyerekorvosnak is, és annyit mondott, hogy el fog múlni, ha beáll a napirendje, ő is azt mondta, hogy ne váltsak cicit. Sokszor büfiztetem is, az is segített

2018. márc. 12. 23:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval mégegyszer köszönöm a válaszoaidat 2-es, sokat segítettél :) már NEM HÁNYT azóta! :)
2018. márc. 12. 23:53
 14/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Jaj de jó, örülök, hogy segíthettem. Az okoskodókkal pedig ne foglalkozz. Szerintem lehet, hogy gyereke sincs, csak veri itt a nyálát. Az újszülött babák esetében természetes, hogy néha buknak. Az első ilyen alkalomnál én is nagyon megijedtem és sírva hívtam a gyerekorvost, de megnyugtatott, hogy ez nem hányás. Minden jót nektek!
2018. márc. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak kicsit rosszul esik,hogy látatlanban támad, mindegy is :) neked is minden jót
2018. márc. 13. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!