Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki kivános itt közülünk és...

Ki kivános itt közülünk és mit enne állandóan?

Figyelt kérdés

nekem a gumicukor és a nyalóka + mogyoró

uborka mindne formájában és nagyon sok gyümi


2012. aug. 1. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eddig (14hét) semmit nem kívántam..most a sós karamellát:-) durva!
2012. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöket (közülük is a kopaszbarackot leginkább), szárított gyümiket
2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sárgadinnye

csoki

kolbász

2012. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyümölcs minden mennyiségben :)


Görögdinnye, barack, szilva, sárgadinnye :D Ezeket irdatlan mennyiségben.


Semmilyen más édességet nem kívánok, maximum ha van (pl. süti) akkor megkóstolom. Nem bánom, nem híztam még semmit!



30+3hkm

2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a 15 hétig megállás nélkül zabáltam az

ecetes csípős almapaprikát.


már nem enném meg :)


26 hetes kismama

2012. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetlen, ami extrém volt az tegnapelőtt volt a vacsorám: kigyóuborka-csemegeuborka-alma-ementálisajt saláta. Durva volt. Most így visszagondolva rá meg nem enném mégegyszer, de akkor olyan jól esett, hogy hihetetlen. :)

Amúgy a magyar kajákat mostanra nagyon megkívántam (keleti országban élek és itt pl nincs kolbász), mondjuk egy jó kis rakottkrumplit úgy bevágnék. Meg a tejbegrízt kívántam nagyon és csodával határos módon találtam grízt, így ez a vágyam kielégült. :) De pl jólesne egy hortobágyi palacsinta, vagy egy aszaltszilvával töltött pulykamell krumplipürével, de itt nincs pulyka, csirkéből meg nem ízlik... :)


Amúgy meg gyümölcs, zöldség minden formában és mennyiségben. :)

2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bármi ami csípős és/vagy savanyú és a hagyma minden formában és mennyiségben, pedig amúgy nem szeretem. :D

Az előző 2 terhességemben a kürtős kalács volt.


26hkm

2012. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ém már csak exkismama vagyok, de leírom, a fiammal állandóan a csípős kínai káposztasalátát, úgy ettem mintha cukorka lenne, állítólag rossz volt nézni.

A lányommal meg a disznósajtot ettem volna folyton, de mindig hasmarsom volt tőle, így azt csak vágytam, de nem ettem...

Jah meg az elején mind a kettővel a meleg mézes citromos tejet kívántam és ittam:D

2012. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a fiammal a húslevest kívántam állandóan.Az édességekre meg rá se bírtam nézni a terhességem 15dik hetéig.(Fogytam is addig 12 kilót.

Most nem tudom,hogy terhes vagyok-e de olyan dolgokat kívánok meg amiket eddig sosem ettem,pl a kávét...eddig a szagától is rosszul voltam.Meg a sört...uborkát,céklát,lecsót.Lecsót gyerekkoromba ettem utoljára és akkor is csak tunkolva.4 napja szinte csak lecsót eszem.Az édességektől most is rosszul vagyok.

2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!