Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes kislányom csak szopi...

4 hetes kislányom csak szopi közben hajlandó élaludni.3óránként szopizik, de ha nem alszik el közben 1 óra múlva elálmosodik és újra cicit követel és hiába rakom le a kiságyába ordítva sír. Ez természetes, vagy csak nálunk működik így?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatja a közelséged,sok baba alszik el cicin.Ez természetes,később megpróbálhatod leszoktatni,de olyan nagyszerű ez aközelség,sztem kár megzavarni,Sajnos mi elejétől tápozunk is és a kismanóm már elutasítja a cicit is.Ez nagyon rossz,mert hiányzik,hogy nem akar odabújni.Sztem használd ki amíg tudod,az is lehet hogy egyszer csak magától leszokik róla.Az én kisbabám is úgy tanult meg elaludni egyedül,hogy megtalálta a hüvelykujját.
2008. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2008. okt. 29. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is így aludt el sokáig, szerintem nem baj. Szuksége van rád, a cici megnyugtatja. Most 4 hós és már ritka, ha így alszik el, mert hamar jóllakik, de amikor már hulla fáradt és nem tud elaludni, akkoris egy kis cicizés megnyugtatja és jobban elalszik. Nyugodj meg nincs baj, sok anyuka így van ezzel.
2008. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!