Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan sikerülne leszoktatni...

Hogyan sikerülne leszoktatni a lányom a ciciről?

Figyelt kérdés
Abba kell hagynom a szoptatást egy gyógyszeres kezelés miatt!10 hónapos a kislányom!
2010. jún. 9. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném abba hagyni de muszáj!olyan jó amikor cicizünk,de ennek véget kell vetnünk sajnos!
2010. jún. 9. 22:29
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Mennyit szopizik most és mikorra kell leválasztanod?
2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel azzal indul a napunk, napközben mcdrive-ol egy kicsit :)De azt nem mindig, és este is azzal fejezzük be a napot!Van még 3 hetem h leszokjon róla!
2010. jún. 9. 22:36
 4/8 A kérdező kommentje:
a mc driveot arra értettem h ha gondolja felhúzza a pólóm kiszolgálja magát és megy tovább:)
2010. jún. 9. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi ideig szeded a gyógyszert? Mert ha nem sokáig, akkor előre lefejt tejjel vagy tápszerrel kihúzhatod addig, amíg ismét szoptathatsz. Addig meg fejed, és kiöntöd.
2010. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

[link]

En itt szoktam segitseget kerni.

Sok gyogyszert lehet szedni szoptatas alatt,az orvosok sokszor mondjak hogy szoptatas alatt nem lehet kozben pedig lehetne.

Az is szamit milyen adagban,meddig hat, mennyi ido alatt urul ki a szervezetbol.

Ha pld csak reggel este szeded lehet napkozben szoptathatnal.Vagy a reggeli gyogyszer bevetele elott.

Nem akarok okoskodni kerdezd meg szakembertol.

2010. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Strumára és autoimmun betegségekre kell majd gyógyszert szednem!Nem két hétig fog tartani a gyógyulásom sajnos!
2010. jún. 10. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

nem a legtürelmesebb megoldás, de 100% siker, ha valamit rákensz a melledre: pirosarany, fokhagymakrém...

de amíg tudsz azért fejj neki szerintem is.

Jobbulást!

2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!