Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik csak fejték/fejik a kicsinek a tejet? Hogyan ritkítottátok a fejések számát?

Figyelt kérdés
Fél éve fejem a babámnak a tejet. Először napi 5-ször, majd 4-szer fejtem mindig egy órával növeltem a fejések közötti eltelt időt most viszont félek hírtelen lecsökkenteni 6 órából 8 óránkénti fejésre. Volt aki ilyen ritkán fejt csak 8 óránként és fent tudta tartani azt a mennyiséget amire a babájának szüksége volt? Nekem most jóval több van bár nem is eszik sokat. Kb 800ml-t eszik, én fejek 1400ml-t egy nap. Ezért is akarom csökkenteni. Felesleges ez a mennyiség. Jó lenne ha 1 litert letudnék ezután is fejni hogy maradjon extra is a biztonság kedvéért. Csak félek hogy nagyon apadni fog. Szerintetek?

2018. márc. 20. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én napi 5ször szoktam, nekem ennyi kell, hogy fennmaradjon a mennyiség, 4-nél lassacskán kevesebb lett.

Ha félsz, hogy drasztikusan csökken a mennyiség, akkor a fejések időtartamát próbált pár perccel rövidíteni.

2018. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!