Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zinnat szedhető szoptatás alatt?

Zinnat szedhető szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:

A magad fejétől biztosan nem, de ha orvos írja fel annak tudatában, hogy te szoptatsz, akkor nyilván nem véletlenül írta fel, nem? Nyilván olyan problémád van, amit ha nem kezelnek, nem szeded be a gyógyszert, akkor sokkal nagyobb baj lehet, minthogy ezt szeded szoptatás alatt.

De amúgy beszéld meg az orvosoddal, hogy a szedés alatt függeszd-e fel esetleg a szoptatást, vagy sem.

2018. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem ajánlják,de felirja

Most nem tudom szedjem e vagy nem

2018. márc. 30. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi bajod van. Mondjuk ha egy húgyúti fertőzésed-gyulladásod, akkor ajánlott beszedni az antibiotikumot, mert egy vesemedence gyulladás nagyobb kockázatot jelent.
2018. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen pont az van :(

Akkor elkezdem szedni

2018. márc. 30. 15:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 30. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyit tudnék tanácsolni, ha van lefejve tejed és el van rakva, akkor amíg szeded a gyógyszert, addig azt add neki, közben magadnak meg fejd, hogy ne apadjon el, de ne azt add oda neki, hanem a korábban elrakottból etesd.
2018. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bármikor hasonló kérdésed merül fel, írd be az e-lactancia.org oldalon a hatóanyagot, az kiadja, hogy milyen kockázati besorolású az adott szer. A cefuroxime nagyon alacsony kockázatú, tehát szedhető, nyugodtan lehet mellette szoptatni.
2018. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 1. 06:57
 9/10 Nyammogi válasza:
Én is szoptatom az asszonyt minden éjjel, mégis szeretném.
2018. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nyammogi válasza:
Francba, rühes autocorrect... Elrontotta a poént. Szóval: én is szoptatom az asszonyt minden éjjel, mégis szedhetem a gyógyszert.
2018. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!