Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amíg szoptatok majd addig nem...

Amíg szoptatok majd addig nem tudunk sehova menni?

Figyelt kérdés

Hogy indultatok el bárhova is a babatokkal, aki meg szopizott?

És mikor mozdultatok ki otthonról először a babával?


2018. ápr. 18. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordírva sült el. Olyan babakocsifüggő lett hogy jóformán csak szoptatni jártunk haza mert csak akkor nem sirt ha evett és ha babakicsiztunk.

3 hetes korában mentünk először babakocsival

2018. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mosdó van simán meg lehet szoptatni, de én szoptattam parkolóban is a kocsiban. Most ha egy éves koráig szopizik akkor addig üljek otthon vele? Meg is őrülnék..
2018. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Júliusi lányaimmal rögtön mentünk először 10 percre, néhány hetes korukban naponta sétáltunk egy órát. A legnagyobbal két evés között mentünk, vagy megetettem az autóban. A kisebbekkel már a nagyhoz is kellett alkalmazkodni, így volt hogy a játszótér egy félreeső padján szoptattam.
2018. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes korától mászkálunk vele mindenhova,Budapestre is,mert beteg lett születése után a lányom. Bárhol megszoptattam,általában állva. Bárhol el lehet bújni :). Ráadásul egy 3 hós baba már csak pár percig szopizik jóesetben. Ez ne tartson vissza!
2018. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel még rugóztam ezen én is, mindig megszoptattam indulás elött, és reménykedtem, hogy kibírja. Most tervezem a másodikat. Hát, ilyeneken rég nem görcsölök, őt megszoptatom már bárhol, nyilván amennyire lehet elvonulva, letakarva, diszkréten.
2018. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol szoptattam egy textil pelussal letakarva. Egy hetes volt a fiam, amikor a finom áprilisi napsütésbe kivittük. Rá 2 évvel a kislányom két hetes korában (februárban) játszóra mentünk a fiammal, a kislányom rám kötve aludt.

Őt is bárhol szoptattam.

2018. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél pár hónaposan még el lehet ezzel játszani, hogy etetésre hazamegyünk. Csináltam én is. Aztán kellett soron kívül orvoshoz vinni, született testvére. Na, nála már sokkal lazább voltam. Vittük magunkkal mindenhová, ott szoptattam ahol éppen éhes lett. Félrehúzódva persze, nem az állatkert közepén pl.
2018. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szoptatok, ahol jól esik. Könnyebb így elindulni, mintha a tápszert kéne tervezni
2018. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Bárhová tudtok menni. Szoptatni bárhol lehet, nyilván minél kevésbé zavarva az erre érzékeny embereket.

Mosdóban nem szoptattam volna soha: én sem eszem a klotyón ülve, a babámnak miért kéne? Ahol van pelenkázó helyiség, ott adott a helyzet, máshol meg légy kreatív.


Egy áprilisi, egy februári és egy decemberi gyerekem van. Rövid sétára már 1-2 hetesen vittem még a télieket is. A decemberi 3 hetes volt karácsonykor, nagymamánál ünnepeltünk a nagy családdal együtt, ahogy szoktuk máskor is.

2018. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik baba: muszáj kimozdulni a tesókkal. Főleg nyáron.

Nekünk nagyon bejött a hordozókendő. Kicsit igazítok rajta, és bárhol teljesen észrevétlenül meg lehet szoptatni.

Nyáron, 30 fokos hőségben nem lehet csak otthon szoptatni. Hiába eteted meg indulás előtt: nagyon gyorsan szomjas lesz.

Kendő nélkül is meg lehet oldani: nekem van egy szuper kismama felsőm. Tényleg semmi nem látszik a ciciből etetés közben.

Egyébként meg kár idegeskedni: lehet, hogy neten van pár véres szájú szoptatás ellenes, de a való életben még soha, senki nem szólt azért, hogy nyilvánosan szoptattam. Ha eltakarod a melled, és nem csak úgy kikapod az étterem középén, akkor senkit se zavar.

2018. ápr. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!