Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyomásra még mindig jön tej?

Nyomásra még mindig jön tej?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hete nem szoptatok. Szülés után hat hétre volt 2 napos, rá egy hónapra egy napos vérzésem. Akkor meg napi kétszer szoptattam. Most megint várom, hogy megjojjon. Két hete egy nyálkás valami jött ki belőlem, gondolom ovuláció volt. Normális egyáltalán, ha nyomásra pár csepp tej jön?
2018. ápr. 19. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg akar 1 ev mulva is johet par csepp. Ugy lett ez kitalalva, hogy ujraindithato legyen a szopi.
2018. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szoptatod a 3 hónapos kisbabádat, ha van tejed? Bocs, tudom, nem ez volt a kérdés, csak ezen megakadt a szemem.
2018. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éves a gyerek és még ha megnyomom akkor jön egy csepp tej. Sőt amikor meg akar jönni érzem h feszít, és ha megnyomom rögtön buggyan is. Nem tudom meddig lesz ez. Tesómnak 3 éves volt a gyerek ha megnyomta akkor is jött neki.
2018. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért majd rákérdezek az orvosnál. Igen, sokaknál hallom hogy még jön nyomásra.
2018. ápr. 20. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!