Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ennyire sértő tanácsot adni...

Ennyire sértő tanácsot adni szoptatásban?

Figyelt kérdés
Rokonomnak adtam tanácsot, nagyon óvatosan, nem beleszólósan próbáltam. Volt bőven teje, de tápszerhez nyúlt, mert szerinte estére nincs. Mivel az első gyerekével nagy bánata volt a szinte azonnali tápszer, azt gondoltam, szívesen hallja, hogy ezúttal nincs is rá szükség, teljesen normális, ha a baba estefelé nyűgös, gyakran kéri, stb. Megemlítettem, hogy így végül tápszeressé válhat. Ő elküldött konkrétan a halál f.ára (már bocs, de így volt), mert ő jobban tudja és rövid időn belül lett egy tápszeres babája. Most meg megint szomorkodik.
2018. ápr. 23. 06:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan, mennyien kivannak arra hegyezve, kinek mit eszik a babája. Mindenkinek a maga dolga. Ha tápszert akkor azt, ha anyatejet, akkor azt.
2018. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!