Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a neve annak a homeós...

Mi a neve annak a homeós bogyónak amit tejszaporításra használnak? Nektek bevált? Vegyem meg érdemes?

Figyelt kérdés

Császárral fogok szülni így nehezebben indul be valószínű a tejtermelés, az első gyereknél sajnos nem volt tejem egyszerűen nem indult meg :(


Most kiakarok próbálni mindent amit lehet.


2010. jún. 14. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Urtica Urens
2010. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

aranyos vagy hogy mindent megteszel hogy szoptathass.. arra figyelj hogy egyszerre csak egy szert használj mert nem tudod utánna hogy melyik volt hatásos.

gyakori mellretétel elegendő folyadék és esetleg more milk plus

2010. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Urtica urens, és ricinus communis. Mindkettő homeos bogyó. Nekem a gyógyszertárban javasolták, hogy felváltva szedjem őket, 1-2 nap szünettel közöttük.

Én is császáros voltam, de én szerencsés voltam, mert magától megindult a tejem, 3-4 nap után. Akkor kezdtem el ezeket szedni, mikor egyszer nagyon megcsappant a tejcsi mennyisége. Beváltak, mert szépen visszaállt a dolog, úgyhogy most megint nem szedem őket.

2010. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!