Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a szoptatás abbahagyása után szüksége volt mellplasztikára?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne ezzel kapcsolatban
2018. jún. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már gyerekvállalás előtt szükségem volt rá egy fejlődési renellenesség miatt.

Most várjuk az első babánakat, de benne van a pakliban hogy szoptatás után majd ismét szükség lesz rá.

2018. jún. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden 2. 3. Anyukának szükség lenne szoptatás után plasztikára de nem mindebki engedheti meg magának.

Nekem formás szép melleim voltak aztán szültem szoptattam éa most undorodok a mellemtől férjemet nem zavarja engem annál jobban.

Most megszülöm a babám szoptatom 1 éves koráig és aztán megcsináltatom magam miatt!

Sebész azt javasolta inkább szilikon legyen mint felvarrás mert a genetikám miatt előbb utóbb a felvarrás vissza ereszkedne.

Nem akarok nagyobb mellett csak akkorát mint mikor szopratok!

2018. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!