Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatàsròl leàllni, hogy?

Szoptatàsròl leàllni, hogy?

Figyelt kérdés
1 èvesemet szeretnèm leszoktatni, de nem tudom hogy kezdjem. Csak szoptattam, tàpszert nem kapott, ìgy cumisüveget sem fogadja el. Gyerek tejitalt kiköpi,pròbaltam banànos grízeset azt is kiköpi. Ötletek? Kinèl, hogy volt hasonlò helyzetbe. Mi vàlt be?

2018. jún. 1. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy, 1,5 éves és egyszerűen nem megy..De figyelek én is, hátha írnak ide okosakat.
2018. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is követem a kérdést! Egy kétéves anyukája (nálunk már tényleg időszerű lenne végleg elhagyni...)
2018. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

A szopi nem csak étkezés. Nálunk fontosabb volt az összebújás része.

Már csak alváshoz cicizett, meg reggel ébredéshez. Először a reggel váltottam ki: puszilgatàs, ölelgetés, játék. Aztán reggelizett velünk az asztalnál.

Este vacsi, fürdés, és összebújás. Pocak simi, sugdolózás, amíg elaludt. Szerintem észre se vette, hogy elfelejtettem neki cicit adni. :)

2018. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondtam a kisfiamnak, hogy elromlott a cicim. :D azóta néha bele-bele szív, de azt mondja, hogy az enyém elromlott, de az övé nem. :D


Simogatja, ad rá egy puszit néha.

2018. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat.Azt olvastam, hogy ebben a korban mèg a tejalapù tàplàlèknak kell kitennie a legnagyobb rèszèt az ètkezèsnek, de mekkora rèszèt? A kisfiam legtöbbször màr csak elalvàshoz kapja a cicit, szòval, gondolom ezt kène az összebùjòs jàtèkkal kivàltani. Ha èjjel megèbred, akkor is szopizik, ez àltalàban csak 1szer van. Kap szinte naponta sajtot vagy joghurtot, de màr főzelèkeket is tejfölözöm. Sőt reggelihez utòbbi 2 hètben adtam sima tehèn tejet, ez eddig 2 szer volt. Először azt is kiköpte..ìgy elèg kàlciumhoz jut?
2018. jún. 1. 21:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, 1 hete nem szopik 😀sikerült
2018. júl. 16. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült????
2018. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!