Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Merjek szoptatással próbálkozni?

Merjek szoptatással próbálkozni?

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból szülés után BROMOCRIPTIt kellett 5 napig szednem .Most abbahagytam és úgy érzem -belovel így is a tej .Mellre tehetem a lányom?? Megpróbálhatom szoptatni ??? 2 napja hagytam abba a gyogyszert.

2018. jún. 30. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Orvosom szerint nyugodtan próbáljam meg csak én aggódom,hogy kiürült e biztosra a gyógyszer
2018. jún. 30. 13:52
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Az orvosodnak nem hiszel, de ha itt Jóskapista azt írja, hogy OK, akkor megnyugszol?
2018. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Jogos. Bízz az orvosodban.
2018. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Ez a gyógyszer nem a prolaktin-szint csökkentésére szolgál? Miért szedted, ha akarsz szoptatni?

De, ha ennek ellenére is van tejed és az orvos javaslatára szoptathatsz, akkor biztos szabad. Esetleg kérdezz meg más orvost is, ha nem vagy biztos.

2018. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!