Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon kicsik és fejletlenek...

Nagyon kicsik és fejletlenek a melleim. Fogok tudni majd szoptatni így?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon kicsik és már nem is fognak nőni. Ráadásul szőrszálak is nőnek rajta (az orvosok szerint nincs bajom, ez "normális" szerintük...)

Nem mintha tervben lenne baba vagy ilyesmi, de kicsit aggaszt, hogy mi lesz így, ha esetleg arra kerül sor...



2018. jún. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mell méretének semmi köze a tej mennyiségéhez
2018. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, nincs összefüggés.

Barátnőm A kosaras, másfél évig szoptatott, én D kosarasként 4 hónapig...

2018. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kis mellem van de 4 honapja szoptatok ugyhogy biztosan fogsz tudni egyél, igyál majd és ne idegeskedj.
2018. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mell méretétől függ, hanem a benne lévő mirigyektől. Szóval simán mehet.
2018. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pubertáson túlestél, fejlett az pont annyira, mint kell, akkor is ha nem éri el az AA kosarat sem.

A szőrszálak is valóban lehetnek teljesen normálisak. Ha máshol nem szőrösödsz rendellenes mennyiségben, valószínűleg nem hormonális gubancra utalnak.

2018. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 1. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
En is A kosaras voltam, most a kislanyunk 7 honapos, de meg mindig annyi tejem van, hogy rajta kivul 2 baba kapja neg a tejem, napi 1 litert lefejek azon kivul, amit o kiszopizik. Annyi, hogy szanaszet repedt a cicimen a bor szules utan, de mar egyebkent alig latszik, elhalvanyodtak.
2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!