Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez most mi? Lett végül valamen...

Ez most mi? Lett végül valamennyi tej?

Figyelt kérdés
3 hetes lesz a babám holnap .Elso naptól kezdve pár csepp tejnel -nem volt több,bármit csináltunk csak jó sebes lett mindkét mellem (amúgy mindket mellbimbó teljesen befelé forduló) .Nem is erőltettük tovább mert tápszert kapott a baba .Ma kicsit sírdogált. Zuhanyzás után voltam magamra fektettem ,hogy megnyugodjon. Odamaszott a cicimhez és bekapta . Ráraktam a bimbovedot,gondoltam legalább megnyugszik . Jó 15 percet cumizott vele aztan elaludt. Letettem aludni és akkor láttam,hogy a bimbovedo a gyerek arca ,minden tele volt sárga ragadós anyaggal. Ez most mi ????? Lett tejem csak úgy 3 hét után??? Jó nem mennyiség de azért mégis!!!

#szoptatás #anyatej #kései lövelés
2018. júl. 12. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban mindenkinek pár csepp van csak. Túl hamar feladtad. Most még simán visszahozható, ha szeretnél szoptatni, hajrá!
2018. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

8. heten lett tejem.

Sajnos, te is azokhoz a nokhoz tartozol, akik mar a legelejen feladjak a szoptatast a sajat kenyelmuk miatt.

Latod, a babadnak tobb esze van, ennyire kellene neki az anyatej!

2018. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Köszönöm szépen a választ!
2018. júl. 12. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez a második mekkora egy balfarok Jézusom:D
2018. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Csupa jóindulat vagy b+

Most próbáld gyakran mellre tenni a picit, lehet sikerül beindítanod rendesen a tejtermelést.

2018. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mivel és meddig próbálkoztatok, de az első napokban a legtöbb először szülő nőnek csak pár csepp van, aztán a 3-6. napon indul be. Viszont ha egyszer szoptattál, ingerre még akár jó fél-egy évig is lehet pici és vissza is lehet hozni a tejtermelést. De egy nagyobb baba étvágyát utolérni már nem egy hét lesz, hanem akár egy hónap. Ennek ellenére természetesen megéri, csak munkás - én is végigcsináltam, 3 hetes kora után 3 hós korára lett újra csak anyatejes, addig "hibrid meghajtással" működött.
2018. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!! Azóta minden tápszeres etetés előtt mellre rakom .
2018. júl. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!