Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej termelődését megakadál...

Anyatej termelődését megakadályozó gyógyszert az orvossal kell felíratni?

Figyelt kérdés
HA egy nő úgy dönt, hogy a kisbabát nem akarja szoptatni (mellek tönkremenése, kényelmetlenség, valamint munkába való korai visszatérés miatt), helyette tápszert fog kapni a baba, akkor erről az orvosnak kell szólni, hogy írja fel a termelődést megakadályozó gyógyszert?

2018. júl. 21. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, vagy a vedononek.
2018. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Védőnő nem írhat receptet. Nőgyógyásszal kell feliratni.
2018. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
A hentesnel.
2018. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a nőgyógyásznak kell fizetni. Bár gondolom ilyen nőknek, direkt nem anyát írtam, minden pénzt megér hogy a gyerekük ne a legjobbat kapja mert lógni fog a pici cicikéje, és jajj de csúúnya lesz, és apuci nem fogja kívánni. De tényleg, minek az ilyennek gyerek? Minek szül az aki nem a legjobbat akarja adni a gyerekének és csak önmagára gondol? Gondolom császárral szülsz hogy nehogy fájjon.
2018. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Gyerekek mi a tököm van itt hogy már megint itt egy kérdés,a nem akarok szoptatni témában.
2018. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azert van ennyi kerdes mert bar mennyire is hihetetlen egy csomo no erez igy. Csak nem meri felvallalni.


Lehet kellene egy kategoria ahol “nem a tarsadalmi elvarasok szerint nevelem a gyerekem” es ott valos valaszokat kapna nem pedig folyamatos gec*zest.


Oda lehetne tenni az osszes abortuszost, nem szoptatot, kulon szobaban altatot, kutyaval elost stbstbstb minden olyan kerdest amire az itteni gyakoris anyukaknak marhara fajna vagy rendes valaszt adni vagy inkabb nem valaszolni.

2018. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fincsi gyógyszer, jó kis mellékhatásokkal. :D

Keress rá, Bromocriptin. ;)

2018. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nogyogyasz irja fel neked.de nem lesz kellemes :) lelkileg keszulj fel ra :) en annyira szedultem tole, hogy felulni nem tudtam az agyban egyedul! Jo babazast, babavarast
2018. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
4-es ezer oka lehet annak, ha egy no nem akar szoptatni, a logo melleken tul(amiket mellesleg kesobb meg lehet plasztikaztatni)... Tejlaz, fajdalom, munka, vagy csak szimplan nem termelodik a tej. Igenn, fogadd el, hogy vannak olyan anyukak is akik vezeto beosztasban dolgoznak, keresnek havi 800ezret, es nem fognak otthon maradni gyeden ami a netto 200-at sem eri el. Van, akinek annyira faj a szoptatas, hogy birja elviselni.. A csaszarmetszesrol mar leakadhatnal, annak is ezer oka lehet, semmivel sem rosszabb az az anya, aki direkt a programcsaszart valasztja. Nekem is az volt, mert fiatalabb koromban eltort ket agyeki csigolyam is, amiket mutettel kellett osszecsavarozni. Eselytelen lett volna konplikacio nelkul termeszetes uton gyereket szulnom, raadasul a a 25. hettol veszelyeztetett voltam, a csavarozott csigolyaim majd belerokkantak a baba sulyaba! Ugyhogy meg egyszer kerlek, ne szidd, aki csaszarral szul!!!
2018. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!