Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 12 hetes a babám, tegnap...

12 hetes a babám, tegnap éjjel megjött a menzeszem. Befolyásolja ez a tej termelődését, (anyatejes) kevesebb lesz tőle? Ha igen, az csak átmeneti? Szivesen venném a tapasztalaitokat.

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára én is szülök, és a minap beszélgettem erről anyukámmal, mert én is aztolvastam, hogy a menstruálás befolyásolhatja a szoptatást. Ez biztosan egyénenként változó, tehát csak anyukám tapasztalatát tudom veled megosztani.

Ő azt mondta, hogy velem és az öcsémmel is 10 héttel a szülés után megjött neki, de semmi nem változott a tej mennyiségét illetve minőségét illetően. Mi is ugyanúgy szoptunk, mint addig és összesen 11 hónapos korunkig mindketten.

2008. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet hogy észre veszed,Nekem legalábbis menses alatt mindíg kevesebb volt a tej.Ha úgy érzed szoptass gyakrabban,2-3 nap alatt helyreáll.Kettőt szoptattam.
2008. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, többször teszem mellre, remélem átvészeljük. jó babázást
2008. nov. 10. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem válaszolókhoz.egyénfüggő a dolog.nekem pont fél évre rá jelentkezett az első menszesz és azért írtam hogy egyénfüggő mert a lányom ugyanúgy cicizett(pedig riogattak hogy már nem fogja kérni mert ilyenkor más a tej íze).visszagondolva lehet hogy többet tettem cicire de 23 hós koráig szopizott és (igen)menszsz alatt többet kérte de nem bántam.sok sikert és szerencsét a szoptatáshoz
2008. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!