Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisüvegből vagy ciciből, ha...

Cumisüvegből vagy ciciből, ha ciciből akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Hó elején született a babám. A kórházban a kezdetek óta cumisüvegből etették ( kora osztályon)

Mostanra kezdenénk ciciztetni mert már az orvos előírta hogy lehetne, de nem fogadja el, bimbóvédővel sem. A tejem is kevés mert én azóta fejem 3 óránként és olyan 30 ml jön le. Az meg kevés. Próbáltam sok mindent amitől lehetne több tejem de nincs. Hogy lehetne rászoktatni a cicire?


2018. júl. 24. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha éhes, rá fog jönni, hogy kell csinálni. Mindig a melledre tedd előbb, utána pótold üvegből. Hagyd őt dolgozni, be fogja állítani a megfelelő mennyiséget magának. Nappal bármikor, bármennyit engedd szopizni, ne akarj 3 óránként etetni fixen. A szoptatás sokkal több, mint etetés. Esetleg hívj szoptatási tanácsadót.
2018. júl. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívj szoptatási tanácsadót, ő jobban tud segíteni.

A cumisüveget, játszócumit ne add oda neki és pohárból add a lefejt tejet, így még visszaszokhat a szopizásra.

2018. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a kórházban vagyunk így esélytelen a többszöri etetés
2018. júl. 24. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot szoptatási tabácsadóval. ha van tejed és szeretnél szoptatni, csak kitartónak és következetesnek kell lenni, biztosan menni fog.
2018. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptatasi tanacsado tud segiteni ilyen esetben, van olyan korhaz, aminek kulon szoptatasi ambulanciaja is van (Honved), erdemes kihizvni, sokat tud segiteni, hogy hogyan tudtok atallni, amire mindenkeppen van esely!
2018. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!