Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van akinek első babáját nem...

Van akinek első babáját nem sikerült pár hónapnál tovább szoptatnia, viszont a másodikat sikeresen tudta hosszú távon szoptatni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a sógornőm volt így.Az első babát 3 hónapig tudta szoptatni.

A másodikat másfél évig.

2018. júl. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Az elsot alig par hetig sikerult.

A masodikat 2,5 evesen kinkeservesen sikerult leszoktatnom.

A 3.at szinten alig par hetig sikerult szoptatni.

2018. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőt 4 hónapig tudtam. 2-at 14 hónapig. A 3. most 16 hónapos és eszébe sincs abbahagyni, pedig én már szeretném.

Sajnos elsőre hallgattam a sok okos jótanácsra. Legközelebb egyszerűen csak mellre tettem, ha kérte, ha 5 percenként, akkor 5 percenként.

2018. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez megnyugtató! Igen, én is mindenkire hallgattam csak magamra nem, amit a mai napig bánok. Hát most nagyon örülök a válaszaitoknak!
2018. júl. 24. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első 4 hónap után adta fel a szopizást úgy, hogy már a kórházban is pótolták neki a "kaját", a 2. baba sosem látott tápszert, februárban lett 2 éves és még mindig van tejem, szopizik :S

Azon kívül, hogy az első baba sokkal többet volt cicin semmit nem csináltam másképp...

2018. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szintén. Az elsőt csak 3 hónapig tudtam szoptatni, rossz technika miatt, meg mert elhittem azt a hülyeséget, hogy az első pillanattól tartani kell a három órát.

A kicsit 15 hónapos koráig szoptattam, igény szerint, mindig kapott, amikor kért. Még tejleadó is voltam, mert az elején annyira féltem, hogy elapad a tejem, hogy minden nap fejtem. Tele volt a fagyasztó is, és adtam is le frisset.

2018. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!