Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes az első...

Mennyire veszélyes az első trimeszterben egy hosszú (10+ óra) repülőút?

Figyelt kérdés
Illetve az első trimeszterben mennyire kell az embernek odafigyelnie önmagára?

2017. szept. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon. Nem a hossza miatt. A fel és le szállás a veszélyes. Barátnőm emiatt vetélt el.
2017. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy egészséges terhességnél semennyire, ha betartasz néhány előírást. Pl. az út alatt legyen rajtad kompresszios zokni, folyosó mellé ülj, óránként állj fel kicsit sétálni, és rengeteg vizet igyál. Én 11 hetesen repültem Kínába, semmi bajom nem lett. Ettől nem lehet elvetélni, ha amúgy is megmaradna a terhesség. Az első válaszoló barátnőjét sajnálom, de szegénynek valószínűleg amúgy is elment volna a babája, a repülés ezt ilyen korán nem befolyásolja. Én mondjuk beszéltem az orvosommal is előtte, így felkészülten utaztam.
2017. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is repültek, oda fele 7 vissza 9 hetes voltam.


Orvossal egyeztettem előtte, ő azon a véleményen volt, hogy egészséges terhesség esetén nem árthat.

2017. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egészséges terhesség esetén, egyáltalán nem. Én is többször repültem. Az első 55 %-os válaszolóra ne hallgass, minden kérdésnél ontja az ostobaságot.
2017. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 13. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hetes terhesen repültem én is, igaz csak Rómába, de ott legyalogoltunk 2 nap alatt majd 20 km-ert. A terhesség előtt is sokat mozogtam. A doki is azt mondta, hogy nincs is ezzel semmi gond, ha elfáradok pibenjek. Így is van ez mai napig :)
2017. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!