Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babám egész nap a...

7 hetes babám egész nap a cicimen lóg. Kevés neki a tejem?

Figyelt kérdés

35. Hétre született, ha ez számít, mivel tudom van az a bizonyos 6 hetes növekedési ugrás. De nem tudom, neki a korrigált 6 hetes korától kell rá számítani, vagy most?

Ritkán van olyan, hogy gyorsan végez a szopizással, de akkor általában hamar föl is ébred. Viszont az a jellemző sajnos, hogy szinte egész nap szopizna, sokszor bealszik, van amikor nem szívja, csak cumizik rajta, de ha leakarom venni, akkor felébred, "keres", kidugdossa a nyelvét, szóval nagy valószínűséggel éhes marad. Van, hogy elkezd sírni szopi közben, úgy is, hogy éppen jön tej, úgy is, hogy éppen nem jön.

Tudom valamit rosszul csinálok, mert kb a következő megy: szopizik-alszik-szopizik-visszateszem a kiságyba-felebréd-sír-szopizik.

És végül 3 óra elteltével végre elalszik, olyankor alszik kb 3 órát.

Van hogy elalszik a vállamon, és nem tűnik éhesnek, de amint beteszem a kiságyba sír.


Egyébként 4 kilós.


Más babája is csinálja ezt?

Valamit rosszul csinálok, vagy ez változni fog?

Kevés lenne a tejem, vagy nem elég tápláló? (Ha ez lehetséges), kellene pótolnom tápszerrel? (Már próbáltuk, de kiköpi)

A "keresés" minden esetben éhségre utal, vagy lehetséges, hogy csak cicizni akar?


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült, de már teljesen tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 24. 20:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod!

Az utóbbi pár nap egészen "nyugis" volt. De ugyanúgy másfél-2 óra alatt sem szopizik annyit, hogy jóllakjon. Igaz, utána már csak 20 ml-t tudok fejni a két cicimből, ezért ki sem szoktam fejni.

De ő lehet tudna még szopizni, ha jobban megdolgozna érte. Nem tudom...

Van mérlegünk, aszerint 100-120 ml-t eszik.

2018. júl. 27. 12:20
 12/12 A kérdező kommentje:
Nálatok mikor javult a helyzet?
2018. júl. 27. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!