Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz ez? (Szoptatás és első...

Igaz ez? (Szoptatás és első menses)

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha a baba kezdettől fogva átalussza az éjszakát, és éjjel nem szoptatok; akkor hamarabb fog megjönni a menses-em, kb. 6. hét körül számíthatok rá. Igaz ez?
2018. aug. 4. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt hallottam, hogy igény szerinti szoptatás mellett nem fog megjönni jó ideig. 8 héttel szülés után megjött úgy, hogy igény szerint szoptattam, és akkor még éjjel 2x kelt enni a kislányom. Szerintem teljesen egyénfüggő a dolog.
2018. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 hónapig igény szerint szoptattam a lányom,utánna már kellet neki a potlás 1 hét mulva lessz 7 hónapos és ma jött meg elöször szülés óta.Ja és kb 2,5 hónapos kóra óta nem szoptatok éjjel mert nem igényli(alszik).
2018. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Egy baba sem alussza át kezdettől az éjszakát. Cseresznye nagyságú gyomorral hogy? Főleg egy anyatejes.


Amúgy igény szerint szoptattam 2 évig. 8 hónapos volt a lányom,mikor megjött.

2018. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akármilyen hihetetlen: az enyém átalussza! Csak az első éjszakánk volt húzós, aznap, mikor hazahoztuk a kórházból.
2018. aug. 4. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hű,az komoly! Örülj neki!
2018. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elejétől átaludta az éjszakát az én lányom is, egyébként igény szerint szopizik. 8 hetes volt, amikor először megjött.
2018. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb megjött az első mestruáció, mint hat hét, először meg is ijedtem. Nekünk is majdnem végigaludta az éjszakát. Véleményem szerint ha napközben igény szerint van szoptatva, akkor éjszaka nem fog annyit felkelni. Én kb 2 óránként etetem napközben.
2018. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!