Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki kb. egyfolytába...

Van olyan, aki kb. egyfolytában vérzett szoptatás mellett? Mikor múlt el, csak amikor abbahagyta a baba a szopizást?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányunk, 5-6 hetes kora óta menstruálok 2-3 hetente. Volt más is így? Kezdek néha kiborulni tőle, 2 hete jött meg, el sem múlt, most újra megjött.
2018. aug. 8. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, ez nem a szoptatástól van.
2018. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyászhoz menni tényleg luxus?
2018. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja két hetente vérzel és még nem voltál nőorvosnál?


Azonnal foglalj időpontot!

2018. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás mellett lehet zavarosabb a ciklus, de ez több annál.

Menj gyorsan orvoshoz, és reméljük, hogy nincs nagy baj!

2018. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem voltam orvosnál? Voltam orvosnál rakszuresen, mondtam neki ezt is, nem talált semmit, azt mondta, van aki így reagál a szoptatasra.

Mondta a kuretet, hogy meg lehet próbálni, de azt mondta, hogy nem fog semmit érni jó eséllyel, egy ciklus után újra fog kezdődni az egész.

Még mondta a szoptatós tabit, hogy meg lehet próbálni, megpróbáltam, de amellett még rosszabb lett, így abbahagytam.


Azért kérdezem, hogy aki volt hasonló helyzetben, annál mikor oldódott meg a probléma.

2018. aug. 8. 13:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm azoknak, akik normális hangnemben válaszoltak.
2018. aug. 8. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te, végig zongoràztam mindent azzal a különbséggel, hogy nekem mindig pótolni kellett utána szépen el is apadt. Tehát négy hónaposan hagytam abba a szoptatást és csak ettől szűnt meg az állandósult menstruàció.
2018. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megpróbálok türelmes lenni.

Nekem szerencsére bőven van tejem, azt nem befolyásolja.

2018. aug. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!