Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért bámul mindig a férjem...

Miért bámul mindig a férjem amikor szoptatom a kislányunkat? Titeket is bámult?

Figyelt kérdés
Le sem veszi rólam a szemet..
2018. aug. 14. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Meg nem látott ilyet

Miért nem kérdezed meg? Basszus a te férjed

2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Mert primitív.
2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom tetszik neki a látvány, szerintem is szép egy szoptató nő a gyermekével.
2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Lehet, hogy ez a perverziója, de lehet, hogy csak szeret titeket és meghatónak tartja. Viszont az ilyesmit meg kell tudni beszélni. Tudja, hogy téged zavar? Zavar egyáltalán? Úgy beszélsz róla, mint egy idegenről a buszon, könyörgöm...
2018. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert az Ö KISLÁNYA is és szereti látni! Ha NEKED ez probléma, akkor VELED valami nagyon nagy gond van lelkileg!!!!
2018. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

1, Téged ez zavar? Érdekes ...

2, A férjed, miért nem kérdezed meg tőle magad?

3, "Bámul"?

2018. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom, egyrészt úgy emlegeted, mintha egy mutogatósbácsi stírölné a hátsódat a metrón, másrészt milyen fhasza házasság már ez, ahol még ennyit sem vagy képes megkérdezni a férjedtől (azt már fel sem merem vetni, hogy esetleg nézz a szemébe, olvass a tekintetéből, kisugárzásából, nyilvánvalóan nincs köztetek olyan kapcsolat...)

Hát ezen bexartam, komolyan...

2018. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Háhááátezkész, mégis hogy jön ehhez? x’D

Kérdezd meg tőle: “Mégis mit képzelsz, hogy BÁMULOD a szoptatást, te genyó?” x’DDD

Sírok... x’D

2018. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Úristen 2 xd el tudom képzelni, amikor egy növekedési ugrásos napon bújkálsz a férjed elől... Kérdező.. Ne már. Szerintem minden apa megnézi ezzel mi a probléma? :)
2018. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
ikszdézhetsz, a bámulás tuskó dolog. Az, hogy bejön, velünk van, oké, de nem bámul.
2018. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!