Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akiknek van benne...

Anyukák, akiknek van benne tapasztalata! Kell fejni a tejet, hogy ne apadjon el idővel?

Figyelt kérdés

5 hetes kisbabam nagyon szépen szopik, első statuszra 1,5 kg-ot hízott. Éjszaka 4-5-6 óránként kel enni, nappal viszont bepotolja, akkor akár óránként is mellre teszem, ahogyan igényli. A kérdésem az lenne, hogy azt tanácsolta az egyik anyuka rokonom, hogy feltétlenül fejjem, ugyanis elapadhat, én viszont úgy érzem, jó így, nem szükséges fejnem most már. Az első 2-3 hétben éjszakánként fejtem, ugyanis ha nem tettem volna, reggelre nagyon bedurrant volna a mellem. Ti hogy csináltatok, tényleg szükséges fejni?


Köszönöm szépen! 🙂


2018. aug. 27. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem járt eddig bölcsibe,úgy. Most fog menni 2.5 èvesen.
2018. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sose fejtem! 25 hónapos koráig szoptatttam a lányom, ment bölcsibe, ezért el hagytuk szépen lassan.
2018. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!