Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hós a babám, rendszeresen...

6 hós a babám, rendszeresen szoptatom néha 2 óránként is ha szomjas, de 2 hete véres "folyadék", inkább véresdarabok jönnek ki ha pisilek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy jön a véres darabokhoz a szoptatás,de én a helyedben már rég felkerestem volna egy orvost
2010. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De a hüvelyedből jön, vagy a hólyagodból?

Ha a hüvelyedbőlakkor csak menstruálni fogsz. A legtöbb nő kb 6 hónap után kezd menstruálni, ez független attól, hogy szoptatsz vagy nem.

Ha viszont a hólyagodból jön akkor rohanás a dokihoz

2010. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hüvelyemből jön. De már 2 hete lassan de nem minden nap kisebb nagyobb ,megszakításokkal. Szándékozom orvoshoz menni,minél előbb csak nem tudom kire hagyni a babát mindenki dolgozik.
2010. jún. 23. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már menszeszed?
2010. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vidd magaddal a babát,a babakocsiban addig elnézelődik,mig megvizsgál a doki. persze ne oda tedd,ahol látja a lábadközét.

Nekem is csak igy sikerült dokihoz eljuttnom.

2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem még nem volt mensim.
2010. jún. 23. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz és vidd nyugodtan a babád, én is vinni szoktam, ebből sosincs gond.

Lehet menzi lesz, de azért 2 hét már sok idő szerintem.

2010. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!