Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet megelőzni, hogy...

Hogy lehet megelőzni, hogy szoptatás után ne ereszkedjenek meg a melleim?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően sehogy, ugyanis ez genetikán múlik. De az ország vezető plasztikai sebészének álláspontja az, hogy a megfelelő tartást biztosító melltartó elengedhetetlen még éjszaka is. Ugyanis a mell tartása nem függ a mellizmoktól, csak és kizárólag a tartószalagoktól, ami nem edzhető. Ha a túl nagy súlytól megnyúlik, akkor utána már csak a műtét segít. Szóval ezért kell éjszaka is a gravitáció ellen dolgozni és megfelelő tartást biztosítani és levenni a szalagokról a terhet.

Ebbe persze nem a merevítős, push-up, szivacsos, csoda melltartókat kell érteni.

Hanem mondjuk jól kialakított sportmelltartót, nem a kamu verziót, hanem ami valóban tart. Mondjuk egy triumph triaction. Vagy ha még komolyabbra vágysz, akkor lehet venni úgynevezett kompressziós melltartót, amit egyébként plasztikai műtét után szoktak hordani a nők. De ez egy speciálisan kiképzett melltartó, mely gyakorlatilag teljesen leveszi a terhet a mellekről.


Viszont ezek kicsit sem praktikusak szoptatás alatt. De ha oda akarsz figyelni, akkor ezt megteheted. Ellenben ha rossz a genetikád, akkor azért ezek sem tesznek csodát. Kijátszani ezt nem tudod, maximum segíthetsz a helyzeten.

2018. okt. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Minel kisebb hizas-fogyassal. De leginkabb genetikan mulik. Van, aki szerint a melltarto hasznalata segit, van, aki szerint meg pont az ront. Nekem nagyon kenyelmetlen. 2,5 eve szoptatok, keveset hoztam-fogytam, a mellmeretem alig valtozott, a genetikam is jo, nincsenek megereszkedve. En ugy tudom, nem a szoptatastolereszkednek egyebkent meg, mar a terhesseg soran atalakulnak, es szoptatas befejezese utan 1 ev, mire a zsirmirigyek visszaallnak eredeti allapotukba (ha visszaallnak, mert nem mindenkinel).
2018. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne hízz meg, mint állat. Az elég fontos
2018. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!